فهرست مانشافت برای یورو؛ بازگشت هوملس و مولر

فهرست تیم ملی آلمان برای یورو ۲۰۲۰ اعلام شد و نام دو بازیکن قدیمی و باتجربه نیز در آن دیده می شود....

به گزارش "ورزش سه"، از چند روز اخیر مشخص شد که یواخیم لوو قصد دارد جهت منافع تیم ملی فوتبال آلمان، توماس مولر را پس از ۲.۵ سال دوباره به اردو دعوت کند. مولر تنها کسی نبود که از سوی یواخیم لوو تحریم شده بود. ژرم بواتنگ و متس هوملس نیز وضعیتی شبیه به مولر داشتند. دیروز منابع آلمانی اعلام کردند که متوس هوملس هم مثل مولر قرار است در لیست تیم ملی آلمان برای یورو ۲۰۲۰ حضور داشته باشد.

یوآخیم لوو این تصمیم را به اطلاع هوملس رسانده بود و مدافع دورتموند پس از بیشتر از ۳۰ ماه، دوباره پیراهن مانشافت را بر تن خواهد کرد.

با اعلام فهرست نهایی مشخص شد که هر دو بازیکن به یورو ۲۰۲۰ خواهند رفت. روز گذشته اعلام شد که مارکو رویس از حضور در یورو انصراف داده و تراشتگن نیز دو روز پیش گفته بود که به دلیل جراحی قادر به حضور در این رقابت ها نخواهد بود.

فهرست ژرمن ها به شرح زیر است:

دروازه بان ها: مانوئل نویر، برند لنو، کوین تراپ

مدافعان: ماتیاس گینتر، رابین گوسنس، کریستین گونتر، مارلس هالشتنبرگ، متس هوملس، لوکاس کلوسترمان، آنتونیو رودریگر، نیکولاس زوله، رابین کوخ

هافبک ها و مهاجمان: امره جان، سرژ گنابری، تونی کروس، کای هاورتز، ایلکای گوندوغان، لروی سانه، لئون گورتزکا، یوناس هافمن، جاشوا کیمیش، توماس مولر، جمال موسایالا، فلورین نوهاوس، تیمو ورنر، کوین وولاند

تگ ها


تیم ملی آلمان بایرن مونیخ بروسیا دورتموند توماس مولر متس هوملس