فهرست نقل و انتقالات سال ۶۴ باشگاه های تهران (عکس)

وحید امیری هافبک پرسپولیس و تیم ملی چند دهه قبل هم نامی داشت که در استقلال توپ می زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در سال ۱۳۶۴ استقلال بازیکنی داشت به نام وحید امیری که در خط هافبک این تیم بازی می کرد.


وحید امیری که سابقه بازی در تیم وحدت را هم دارد در آن سالها در خط هافبک استقلال در کنار بهتاش فریبا،مجید نامجومطلق،جعفر مختاری فر و ....با استقلال و با شکست شاهین به مقام قهرمانی باشگاه های تهران رسید و در بهمن ماه و در فصل نقل و انتقالات به دلیل بازی نکردن زیاد درخواست جدایی از این تیم را داد.


امیری که چندی پیش به بیماری کرونا مبتلا شده بود و یکی از مدرسین حال حاضر کنفدراسیون فوتبال آسیاست بعد از استقلال به شاهین رفت اسم و رسم زیادی مانند وحید امیری معروف این روزهای پرسپولیس بدست نیاورد این روزها فرزندش نیز فوتبالیست شده است.


وحید امیری معروف تر که سابقه بازی در جام جهانی و پرسپولیس را دارد و تا یک قدمی پیوستن به استقلال در زمان مربیگری منصوریان هم رسید هم نام وحید امیری قدیمیتر است .هر چند وحید امیری حال حاضر از لحاظ کیفیت ارائه فوتبال یکی از بهترین های حال حاضر ایران است.


وحید امیری قدیمی تر زمانی در استقلال تهران توپ می زد که وحید امیری نسل جدید و هافبک میانی پرسپولیس هنوز به دنیا نیامده بود و در آن سالها درخواست جدایی از استقلال را داده بود.


در فهرست منتشر شده جراید در آن سالها نام  ۵۶بازیکنی که در بهمن سال ۶۴ و در  فرجه زمانی نقل و انتقالات درخواست جدایی داده بودند علاوه بر امیری اسامی بازیکنان معروفی از جمله غلامرضا فتح آبادی ،رحیم یوسفی ،مرتضی فنونی زاده،سعید تهمتن،خسرو حاج خلیل،سید مهدی ابطحی ،منوچهر شفقتیان،مسعود صوفی،بشیر رمضانی ،فیروز کریمی ،مهدی دینورزاده،جواد محمودی ،نادر میراحمدیان،جلال بشرزاد،اسماعیل اردلان،سعید جانفدا  و ....دیده می شود.بازیکنانی که در سال های بعد در تیم های دیگر دیده شدند تا  فوتبال در آن سالها در تهران گرم و جذاب دنبال شود.

بیشتر بخوانید:

رفیعی: امیدوارم گل به نام سجاد ثبت شود

برهانی: خواهش می‌کنم تادیر نشده پول بدهند

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال