فوتبالی های منچستر در سوگ حادثه تروریستی

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، بامداد سه شنبه، رسانه های محلی از شنیده شدن صدای انفجاری قدرتمند در شهر منچستر انگلیس خبردادند و بنابر اعلام پلیس، در این حادثه حداقل 19 تن کشته و 59 نفر زخمی شدند ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، بامداد سه شنبه، رسانه های محلی از شنیده شدن صدای انفجاری قدرتمند در شهر منچستر انگلیس خبردادند و بنابر اعلام پلیس، در این حادثه حداقل 19 تن کشته و 59 نفر زخمی شدند ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، بامداد سه شنبه، رسانه های محلی از شنیده شدن صدای انفجاری قدرتمند در شهر منچستر انگلیس خبردادند و بنابر اعلام پلیس، در این حادثه حداقل 19 تن کشته و 59 نفر زخمی شدند.

بنابه اعلام اسکای، این انفجار در سالن سرپوشیده «منچستر آرنا» جایی که کنسرت آریانا گراندی، خواننده آمریکایی، در حال برگزاری بود، رخ داده است.

در این ارتباط تیم ها و شخصیت های فوتبالی مرتبط با منچستر و انگلیس واکنش نشان دادند.

باشگاه منچسترسیتی در توییتر رسمی باشگاه عنوان کرد:غم بزرگی بوجود آمد که ناشی از وقوع انفجارهایی در سالن آرنا بود.قلب های ما با همه کسانی که در این حادثه دچار مصیبت شدند، همراه بوده و آماده خدمات اورژانسی به شهرمان هستیم.

ونسان کمپانی، مدافع بلژیکی منچسترسیتی در صفحه اجتماعی خود نوشت:مایلم از خانواده قربانیان این حادثه از صمیم قلب تشکر کنم. امروز روزی غمباری برای کل شهر منچستر است.

کارلی لیود، ستاره زن آمریکایی که برای تیم فوتبال بانوان منچسترسیتی بازی می کند، نیز عنوان کرد:از آنچه در شهر منچستر رخ داد، وحشت کرده ام. با تمامی مصیبت دیدگان همراهی می کنم.

ریو فردیناند، مدافع اسبق منچستریونایتد عنوان کرد:هم اکنون یکسری چیزهای جدید درباره این ماجرا که در منچستر رخ داده، شنیدم.امیدوارم همه سلامت باشند.

مارک بوسنیچ که زمانی برای منچستریونایتد بازی کرد، نیز اظهارداشت:با تمام کسانی که در این حادثه لطمه دیدند و کلا مردم خوب شهر منچستر، احساس همدردی کرده و دعا می کنم.