فوتبال در خون ایرلندی‌ها؛ مک‌گرگور در برنابئو؟

کانر مک گرگور ستاره بزرگ ورزشهای رزمی و UFC با انتشار ویدیویی از مهارتهای فوتبالی خود پرده برداشت و سرخیو راموس از او دعوت کرد در تمرینهای رئال مادرید شرکت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کانر مک گرگور ستاره بزرگ ورزشهای رزمی و UFC که ایرلندی است با انتشار ویدیویی در شبکه های اجتماعی خود را در حال تمرین کردن با یک توپ فوتبال نشان داد و ثابت کرد مهارتهای فوتبالی جالب توجهی دارد.

مک گرگور در حساب اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرد که او را در حال گل کردن یک توپ با شوتی کات دار نشان می‌داد. مک گرگور هدف این کارش را جلب توجه سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید عنوان کرده بود.

ماجرا از چند روز پیش شروع شد که سرخیو راموس در تمرینات رئال بعد از زدن یک گل تماشایی نحوه راه رفتن نمایشی خاص مک گرگور در هشت ضلعی UFC را تقلید کرد. مک گرگور حالا در پاسخ به راموس در پست اینستاگرامی خود ویدیوهایی منتشر کرد که او را در حال فوتبال بازی کردن نشان می‌داد. از این ویدیوها مشخص بود که مک گرگور مهارتهای فوتبالی جالب توجهی دارد.

مک گرگور که در حال حاضر به همراه خانواده اش برای گذراندن تعطیلات در جنوب فرانسه به سر می برد در این ویدیوها ابتدا با بیرون پای خود توپ را به شکل کات دار وارد دروازه کرده و سپس یک توپ را به درون پا به گل می چسباند. مک گرگور این کلیپ را در اینستاگرام خود منتشر کرد و زیر آن نوشت: " نظرت چیست سرخیو راموس؟ "

راموس در پاسخ به این اقدام مک گرگور زیر پست او پاسخ داد: " عالی است رفیق. دلت می خواهد در یک جلسه تمرینی رئال مادرید شرکت کنی؟ هر وقت بخواهی من با کمال میل منتظرم".

با توجه به اتفاقات اخیری که در دنیای ورزشهای رزمی برای ستاره ایرلندی افتاده احتمال پاسخ مثبت دادن او به پیشنهاد راموس واقعاً وجود دارد. مک گرگور در ماه مه هواداران خود را شوکه کرده و گفت از دنیای رزمی بازنشسته شده است. این ستاره ایرلندی معتقد بود ورزشهای رزمی دیگر به اندازه کافی او را به هیجان نمی آورد. البته مک گرگور اخیراً در اینستاگرام خود پستهایی منتشر کرده که تلویحاً به این معنی است که احتمال بازگشت او به هشت ضلعی UFC در آینده نزدیک وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

هافبک ناکام رئال مادرید راهی اولدترافورد خواهد شد؟!

رئال روی لیاقت خودش قهرمان شد نه ضعف بارسا

 

 

تگ ها


یو اف سی کانر مک گرگور رزمی سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال