فوتبال زنان: تحقیر ۶ گله سپاهان در دوئل ۶ امتیازی!

در مصاف حساس دو تیم مدعی لیگ برتر فوتبال زنان، شاگردان جهان‌نجاتی موفق شدند حریف نامدار خود را در خانه‌اش گلباران کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در یکی از دو مصاف هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان، سپاهان اصفهان در خانه به دنبال جبران شکست بازی اول مقابل شهرداری بم بود و می‌خواست مقابل شهرداری سیرجان تلافی کند؛ اما در مقابل سیرجانی‌ها برای صدرنشینی مطلق به اصفهان سفر کرده بودند. همانطور که پیش‌بینی می‌شد بازی با هیجان و سرعت بالایی دنبال شد و در همان ۱۵ دقیقه آغازین سبزپوشان سیرجانی موفق شدند با گلزنی زهرا علیزاده و افسانه چترنور میزبان را غافلگیر کنند.

به مرور زمان اما سپاهانی‌ها برای جبران نتیجه از لاک دفاعی بیرون آمدند و ماحصل تقابل جذاب دو تیم در نیمه اول پیروزی سه بر یک شهرداری سیرجان بود؛ با شروع نیمه دوم خیلی زود هاجر دباغی توانست گل دوم تیمش را بزند و اختلاف به حداقل برسد اما نمایش کم‌نقص شاگردان جهان‌نجاتی یک نتیجه باورنکردنی را در اصفهان رقم زد. آن‌ها توانستند در ادامه نیمه، بازی را به دست بگیرند و سه بار دروازه سپاهان را باز کنند تا با برتری ۶ بر ۲ و با سوغاتی ارزشمند اصفهان را به مقصد سیرجان ترک کنند.

با این نتیجه سپاهان با هدایت مهناز امیرشقاقی در انتهای جدول بدون امتیاز ماند و حالا تفاضل -۶ این تیم هم بدون‌شک در چهار هفته پیش‌روی برای آن‌ها دردسرساز خواهد بود؛ شهرداری سیرجان هم با توجه به توقف شهرداری بم، با ۶ امتیاز یکه‌تاز جدول شد و حالا بخت نخست قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر فوتبال زنان به شمار می‌رود. هر چند ۴ هفته جذاب دیگر هنوز از این فصل باقیمانده است.

ستارگان امروز ترکیب شهرداری سیرجان مثلث زهرا علیزاده، افسانه چترنور و شبنم بهشت بودند که علیزاده برای تیمش در گلزنی هت‌تریک کرد، چترنور با دبل خود یکه‌تاز جدول گلزنان شد و بهشت هم به درخشش‌های خود در ترکیب سیرجانی‌ها ادامه داد و بازهم گلزنی کرد؛ آن‌طرف هم هاجر دباغی تلاش زیادی در کنار شقایق روزبهان برای به تساوی کشاندن بازی داشت اما خط دفاع آشفته سپاهان باعث این شکست تحقیرآمیز شد.

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال