فوتسال زنان: شانس صعود مدافع قهرمانی به حداقل رسید

هفته دهم لیگ برتر فوتسال بانوان با شکست سنگین قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان به پایان رسید....

 مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان در شرایطی امروز پیگیری شد که در حساس‌ترین تقابل هفته دهم لیگ برتر فوتسال مدافع عنوان قهرمانی بازهم شکست خورد و شانس صعودش به مرحله پلی‌آف به حداقل رسید.

به گزارش "ورزش سه" پس از وقفه‌ای کوتاه‌مدت به دلیل تعطیلات نوروزی، مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان مجددا از سر گرفته شد و ظهر امروز هفته دهم مسابقات با انجام ۶ مسابقه به پایان رسید؛ در گروه اول، تیم فوتسال زنان سایپا که هفته گذشته توانست با پیروزی مقابل ملی‌حفاری و با تفاضل گل بهتر خود را به صدر جدول برساند، با پیروزی در هرمزگان و در مصاف با تیم هیات فوتبال رودان صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

تیم ملی‌حفاری اهواز هم در دیداری خانگی مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز موفق شد از سد حریف شیرازی خود به راحتی بگذرد و به رقابت خود با سایپا برای سرگروهی ادامه دهد؛ در روزی که نامی‌نو اصفهان تیم سوم گروه استراحت داشت، تیم مس کرمان در ساری با پنج گل از سد شهروند گذشت و با ۱۲ امتیاز در جایگاه چهارم باقی ماند.

در دیدارهای گروه دوم، مهم‌ترین دوئل هفته فوتسال زنان در رفسنجان شکل گرفت؛ جایی که تیم فوتسال زنان مس رفسنجان به عنوان مدافع عنوان قهرمانی میزبان هیات فوتبال خراسان رضوی صدرنشین بودند. شاگردان شریف که با یک بازی بیشتر صدرنشین گروه بودند برای تثبیت جایگاه خود باید حریف رفسنجانی خود را شکست می‌دادند و با سوغاتی سه امتیازی به خانه باز می‌گشتند. اتفاقی که رخ داد و با پیروزی پرگل مشهدی‌ها تقابل حساس هفته به پایان رسید تا شانس صعود مدافع عنوان قهرمانی به مرحله پلی‌آف به حداقل برسد.

در دیگر دیدارهای مهم هفته در گروه دوم، تیم پالایش نفت آبادان با پیروزی قاطع ۸ گله در اسفراین از سد تیم کیمیا گذشت و جایگاه دوم خود را در گروه تثبیت کرد و پارس آرا شیراز هم تیم بحران‌زده هیات فوتبال اصفهان را با ۶ گل شکست داد و به رتبه چهارم جدول صعود کرد.

نتایج هفته دهم لیگ برتر فوتسال زنان (گروه اول) - استراحت نامی‌نو اصفهان

هیات فوتبال رودان ۰ - ۴ سایپا تهران
ملی‌حفاری اهواز ۵ - ۲ پویندگان صنعت فجر شیراز 
شهروند ساری ۲ - ۵ مس کرمان

نتایج هفته دهم لیگ برتر فوتسال زنان (گروه دوم) - استراحت رهیاب تهران

مس رفسنجان ۳ - ۸ هیات فوتبال خراسان رضوی
کیمیای اسفراین ۰ - ۸ پالایش نفت آبادان
هیات فوتبال اصفهان ۰ - ۶ شهروند ساری

تگ ها


فوتسال بانوان