فورسبرگ چیزی فراتر از یک ستاره (عکس)

هافبک سوئدی تیم لایپزیش آلمان همچنان در حال درخشش در یورو ۲۰۲۰ است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی سوئد در حالی موفق به صعود از گروه E یورو ۲۰۲۰ شد که بی شک امیل فورسبرگ مرد شماره یک این تیم در دور گروهی بود. هافبک باشگاه لایپزیش برای رساندن تیمش به دور حذفی، یک تنه در دور گروهی جنگید.

بعد از تساوی بدون گل مقابل اسپانیا در گام اول، او تک گل سوئد را مقابل اسلواکی در دقیقه ۷۶ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و سپس در بازی آخر مرحله گروهی و در جریان پیروزی ۳ بر ۲ سوئدی ها مقابل لهستان، ۲ دیگر به ثمر رساند.

ستاره سوئد در یورو ۲۰۲۰ عملکرد درخشان خود را در بازی امشب هم ادامه داده و شاهد درخشش او مقابل اوکراین هستیم؛ درحالی که نیمه اول دیدار دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ با گل دیدنی الکساندر زینچنکو در دقیقه ۲۷ می رفت با برتری اوکراین به پایان برسد، امیل فورسبرگ یک بار دیگر به کمک تیمش آمده و در واپسین دقایق نیمه گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد تا سوئد بازنده راهی رختکن نشود.

درخشش امیل فورسبرگ در نیمه دوم بازی امشب هم ادامه داشت اما بدشانسی مانع از به ثمر رسیدن دو گل دیگر توسط او شد. هافبک سوئدی ها در دقیقه ۵۷ بازی با یک ضربه کات دار زیبا از داخل محوطه جریمه دروازه اوکراین را نشانه گرفت اما شوت او در حالی که دروازه بان حریف هم تسلیم شده بود به تیرک دروازه برخورد کرد. دقایقی بعد، فورسبرگ یک بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما این بار هم شوت از پشت محوطه جریمه او که از شدت و دقت کافی برخوردار بود به تیرک دروازه برخورد کرد!

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی سوئد سوئد