فورچونه: نمی‌خواستم در ایران بمانم و زندگی خود را به خطر بیندازم!

مهاجم سابق تراکتور هنوز رضایت‌نامه فسخ قرارداد خود را دریافت نکرده و نمی تواند به عضویت هیچ تیمی درآید...

به گزارش مدال و به نقل از سایت باکس، «کوین فورچونه» مهاجم اهل مارتینیک که از تیم تراکتور جدا شد، هنوز رضایت‌نامه فسخ قرارداد و جدایی خود را از این تیم دریافت نکرده و به همین خاطر نمی تواند به عضویت هیچ تیمی درآید.

این بازیکن منتظر دریافت این نامه است تا به پیشنهاد حضور در رقابت های باشگاهی در قاره آمریکا پاسخ مثبت بدهد. او از چند تیم آمریکایی پیشنهاد بازی دریافت کرده ولی چون هنوز جدایی او از تیم تراکتور رسمی نشده نمی‌تواند به عضویت هیچ تیمی درآید.

این بازیکن پیش از این در تیم ترویس فرانسه بازی می‌کرد ولی در تیم تراکتور دوران موفقی نداشت. او البته در مصاحبه‌ای که پیش‌تر درباره آینده خود داشت عنوان کرد از لیگ MLS آمریکا و ترویس فرانسه پیشنهاد بازی دارد.

او همچنین درباره جدایی خود از تراکتور گفت: با توجه به اتفاقاتی که بین ایران و آمریکا در حال رخ دادن بود، نمی‌خواستم زندگی خود را به خطر بیندازم. با توجه به جنبه‌های دیگری که دوست نداشتم، تصمیم گرفتم به فوتبال اروپا برگردم. من در ایران مشکلی نداشتم ولی وقتی برای مدتی به کشورم رفتم و برگشتم مشکلات شروع شد. نزدیک به 15 روز اینترنت وجود نداشت.

وی افزود: در ایران در هتل زندگی می کردم چون دوست نداشتم خانواده‌ام را به ایران بیاورم. مثل فرانسه هر روز تمرین می‌کردم. بازی‌ها در ایران در زمان خیلی زودی برگزار می‌شود. لیگ ایران بسیار فیزیکی است و از نظر تاکتیکی کمبودهای زیادی دارد و بازیکنان خارجی زیادی به کار گرفته نمی‌شوند.

بیشتر بخوانید:

حاج صفی: پای تراکتور وسط باشد سوت‌ها به عدالت زده نمی شود!

تلاش ستاره گران‌قیمت برای فسخ قرارداد با تراکتور

 

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار تراکتور Kévin Fortuné Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال