فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد!

با اتمام فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال موفق به جذب امین قاسمی‌نژاد مهاجم مازندرانی شهرخودرو نشد!...

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله کمتر از نیم ساعت تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، مدیران استقلال برای حل این مشکل و بسته شدن این پروژه، در حال مذاکره و بحث با مدیران شهرخودرو هستند که با دست گرفتن از تجارب قبلی، دوست دارند در شرایطی ستاره تیمشان را از دست بدهند، که حداقل وجهی بابت او دریافت کنند.


امین قاسمی نژاد که در سه روز گذشته بارها و بارها بحث هایی درباره حضور قطعی اش در استقلال به زبان آمده و سایت باشگاه استقلال نیز خبر قطعی حضور او در جمع آبی ها را تأیید کرده و خبر آن را نیز منتشر نموده است، در حال حاضر چشم انتظار یک تضمین مناسب برای حق انتقال سه میلیاردی خود است تا بتواند با شروع تمرینات استقلال در سال جدید، در جمع آبی پوشان حضور داشته باشد.


قاسمی نژاد که در سه سال گذشته یکی از بهترین تیم های لیگ برتر بوده و تیم های زیادی را خواهان خود دیده است، حالا و در شرایطی که اصرار او برای حضور در استقلال کاملا روشن است و او علاقه دارد به جمع شاگردان فرهاد مجیدی بپیوندد، درگیر اختلافات و مسائل گروهی از مدیران باشگاه استقلال است که به دلایل مختلف قصد ندارند زیر بار این تعهد سنگین بروند و حالا کار به جایی رسیده که در دقایق پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران شاید کار به فسخ قرارداد و انتقال به عنوان بازیکن آزاد و سهمیه فیفا بکشد.


در ظاهر امر باشگاه شهرخودرو چک یکی از اعضای هیئت مدیره را قبول ندارد و باید فرد دیگری در هیئت مدیره چک بدهد که این فرد نیز اعلام کرده است مشکلی برای دسته چکش پیش آمده و نمی تواند برای این انتقال چک بکشد. اما شهرخودرو از این فرد درخواست کرده که حداقل پشت چک دیگر عضو هیئت مدیره را امضا کند که این مسئله نیز اتفاق نیفتاده و فعلا این عضو متمول هیئت مدیره قصد ندارد زیر دین این انتقال برود و به نوعی ضمانت نقد شدن چک مشاور هیئت مدیره را برعهده بگیرد.


ساعتی پیش مهدی رحمتی هم در گفتگو با خبرگزاری فارس اعلام کرد آقایان با جیب خالی برای شب عید به بازار آمده اند و هیئت مدیره استقلال بدون پول می خواهد خرید کند. رحمتی همچنین به استقلال کنایه زده که آیا حاضر است بدون دریافت پول قایدی را به تیم دیگری بفروشد و پای منافع تیمش را پیش کشیده است. منافعی که فعلا و تا اینجای کار مدیران استقلال قادر به تأمین آن نبوده اند و باید دید که در دقایق باقی مانده چه معجزه ای برای این انتقال اعصاب خرد کن اتفاق می افتد.


در حال حاضر هواداران استقلال به شدت ناراحت و عصبانی از ناکارآمدی تیم اداره کننده باشگاه از خود می پرسند چگونه ممکن است که استقلال با این سابقه و جذابیت نمی تواند بازیکن ۳۴ ساله و البته مشتاق یک تیم  دیگر را به جمع خود بیاورد ؟

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ استقلال تهران امین قاسمی‌نژاد