فوری: لیگ برتر فوتسال بانوان نیمه تمام ماند

براساس مصوبه جلسه مسئولان سازمان لیگ فوتسال و مسئولان فدراسیون فوتبال، مقرر شد تا رقابت‌های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال بانوان به صورت نیمه تمام باقی بماند....

به گزارش "ورزش سه" یکی از رشته‌های بلاتکلیف پس از تعطیلات حدوداً پنج ماه پیش آمده به دلیل شیوع کرونا، فوتسال بانوان بود؛ رقابت‌هایی که در سطح لیگ برتر، چهار تیم توانسته بودند به مرحله پلی‌آف برسند و در کوران مسابقات، کرونا باعث شد تا لیگ تعطیل شود و حالا بعد از پنج ماه بلاتکلیفی و البته برگزاری جلسات مکرر سرانجام سرنوشت آن مشخص شد.

تا پیش از جلسه روز گذشته که میان مسئولان سازمان لیگ فوتسال و مسئولان عالی‌رتبه فدراسیون فوتبال برگزار شد، چندین بار تصمیم‌گیری درباره سرنوشت لیگ پانزدهم فوتسال بانوان انجام شده بود که هر بار مخالفت تیم‌ها یا رخداد دیگری باعث می‌شد تا مصوبات لغو شود اما مصوبه دیرو فصل الختام لیگ فوتسال بانوان را اعلام کرد.

براساس صورت جلسه تدوین شده نشست دیروز مدیران فدراسیون فوتبال، با توجه به شرایط قرمز و ویژه شهرهای مشهد، اهواز و تهران و اهمیت دادن به سلامت بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم‌ها، ادامه مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال بانوان ملغی و این مسابقات به صورت نیمه تمام و بدون تعیین قهرمان به پایان رسید.

تگ ها


فوتسال بانوان