Banner

رسمی: مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن پیوست

مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی و مغضوب اینتر، سرانجام پس از هفته‌ها گمانه‌زنی به پاری سن ژرمن پیوست...

به گزارش خبرنگار مدال، مائورو ایکاردی که در برنامه‌های آنتونیو کونته جای نداشت، تمام تلاش خود را برای ماندن در اینتر انجام داد و حتی صحبت از شکایت ستاره آرژانتینی از نراتزوری نیز به گوش رسید. تیم‌های زیادی از جمله ناپولی، یوونتوس و موناکو نیز خواهان به خدمت گرفتن مائوریتو بودند اما در نهایت و در واپسین لحظات پنجره نقل و انتقالات تابستان، با تائید باشگاه PSG، ایکاردی سرانجام راهی لیگ یک فرانسه شد تا فصل آینده در پاری سن ژرمن بازی کند.

پاری سن ژرمن برای این انتقال، مجموعا 70 میلیون یورو هزینه خواهد کرد. این مهاجم آرژانتینی همچنین پیراهن شماره 18 پاریسی‌ها را به تن می‌کند. گفته می‌شود دستمزد ایکاردی در پاری سن ژرمن، 8 میلیون یورو به علاوه 2 میلیون یورو پاداش خواهد بود.

نراتزوری نیز در این مورد بیانیه‌ای صادر کرد:

"باشگاه اینتر میلان اعلام می‌کند که مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن پیوسته است. این مهاجم آرژانتینی با قراردادی قرضی و یک ساله به باشگاه فرانسوی پیوست که می‌تواند در پایان فصل دائمی شود. همزمان ایکاردی قراردادش با اینتر را تا سال 2022 تمدید کرد."

اخبار مرتبط:

خداحافظ مائوریتو؛ پایان قصه مرد دردسرساز با نراتزوری

آخرین روز نقل و انتقالات اروپا؛ دوشنبه ۱۱ شهریور

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان نراتزوری ستاره آرژانتینی مائورو ایکاردی اینتر میلان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال