فوری: پدر مسی در شهر منچستر برای مذاکره با سیتی

بر اساس گزارشها خورخه مسی پدر لیونل مسی برای مذاکره با باشگاه منچسترسیتی درباره انتقال احتمالی او به این تیم در شهر منچستر به سر می‌برد....

به گزارش "ورزش سه"، رادیو اسپانیایی RAC۱ و روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش دادند خورخه مسی، پدر لیونل مسی در شهر منچستر به سر می‌برد تا با باشگاه منچسترسیتی درباره انتقال احتمالی او به این تیم مذاکره کند.

بعد از آنکه سه شنبه شب مشخص شد مسی با ارسال فکسی به مقر باشگاه بارسا خواستار جدایی از این تیم شده گمانه زنی درباره مقصد احتمالی او آغاز شد. تا این لحظه منچسترسیتی طبق گزارشها از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن مسی برخوردار است. البته از پاری سن ژرمن هم به عنوان یک مدعی مهم دیگر یاد می شود.

این دو منبع رسانه‌ای امروز مدعی شدند پدر مسی، خورخه، وارد شهر منچستر شده است. این گزارشها می‌گوید پدر مسی در حال مذاکره با مدیریت سیتی برای امضای یک قرارداد دو ساله بین سیتیزن ها و پسرش لئو است. این در حالی است که هنوز مشخص نیست باشگاه بارسلونا به تقاضای مسی چه واکنشی نشان می‌دهد و سیتی در نهایت برای جذب او باید چه مبلغی بپردازد.

بارسا مدعی است چون بند خاص قرارداد مسی که به او اجازه می‌دهد هر فصل در پایان فصل از این تیم جدا شود منقضی شده است هر تیمی که خواهان او باشد باید بند آزادسازی ۷۰۰ میلیون یورویی اش را فعال کند. ولی مسی معتقد است می تواند از بند سابق استفاده کرده و راحت باشگاهش را ترک کند. حتی اگر سیتی نیازی به پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو به بارسا نداشته باشد باید به ابرستاره آرژانتینی در هر سال چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو دستمزد پرداخت کند.

تگ ها


لیونل مسی منچستر سیتی بارسلونا