فولادی ها در اندیشه تکرار قهرمانی با کاپلو وطنی

فولاد خوزستان در لیگ هفدهم با هدایت اکبر پورموسوی درصدد کسب نتایج خوب و تکرار قهرمانی در لیگ است ......

فولاد خوزستان در لیگ هفدهم با هدایت اکبر پورموسوی درصدد کسب نتایج خوب و تکرار قهرمانی در لیگ است.

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11 ، فولاد خوزستان یکی از برترین تیم های شهرستانی لیگ برتر است که در طول تاریخ 16 ساله لیگ در 15 دوره حضور داشته و تنها در لیگ هفتم غایب بوده است.

فولادی ها تاکنون 458 بار در مسابقات لیگ برتر به میدان رفته اند و در 176 بازی به پیروزی رسیده، در 152 بازی مساوی کرده و 130 بازی را هم باخته اند تا در مجموع، 680 امتیاز از 1374 امتیاز (حدود 49.5 درصد از امتیازات ممکن) را به دست آورده و از این حیث، رتبه پنجمی را در بین 36 تیمی که از شروع مسابقات تا به حال در این پیکارها حضور داشته اند، از آن خود کنند.

کسب 2 عنوان قهرمانی و 2 عنوان سومی در رقابت های لیگ برتر و 3 بار حضور در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان نماینده ایران، از جمله افتخارهایی است که فولادمردان خوزستان در طی این سال ها به دست آورده اند و درصدد هستند تا لیگ هفدهم را با سید اکبر پورموسوی آغاز کنند و بازهم نتیجه خوبی کسب کنند.

فولاد در لیگ شانزدهم با هدایت نعیم سعداوی نتیجه به نسبت خوبی گرفت و با کسب 35 امتیاز در رده دهم قرار گرفت و این درحالیست که مسئولان فولاد با چذب پورموسوی درصدد تکرار قهرمانی در لیگ دوازدهم است.

با وجودی که علیرضا اژدری زاده مدیرعامل فولاد خوزستان روز جمعه در مصاحبه ای اعلام کرده بود در حال حاضر بازیکن خاصی مدنظر این تیم نیست، سرمربی سرخ پوشان از اضافه کردن بازیکنان جدید طی روزهای آینده خبر داده است.

با خاتمه اردوی آماده سازی تیم فولاد خوزستان در زنجان، به نظر می رسد که بازیکنان موردنظر پورموسوی طی هفته جاری در دفتر باشگاه فولاد حضور پیدا کنند تا برای عقد قرارداد با این باشگاه مذاکرات نهایی را انجام دهند.

فولادی ها در روزهای ابتدایی دوره نقل وانتقالات پیش فصل با هشت بازیکن شامل ایمان مبعلی (نفت تهران)، حامد لک (سایپا تهران)، علی اصغر عاشوری (استقلال خوزستان)، حمید گلزاری (گل گهر سیرجان)، امیر زلیکانی (نفت آبادان)، آرمان رمضانی (مس رفسنجان)، پیمان شیرزادی (استقلال خوزستان) و رحیم زهیوی (الشحانیه قطر) قرارداد بسته اند و در جریان اردوی زنجان نیز با چند بازیکن دیگر مذاکراتی داشته اند که نتیجه نهایی آن طی هفته جاری مشخص خواهد شد.

همچنین میثم دورقی، بختیار رحمانی، اسماعیل شریفات، حمید بوحمدان، ساسان انصاری و مهرداد جماعتی نیز از جمع فولادی ها جدا شدند تا پورموسوی کماکان در جذب 2 بازیکن دیگر باشد. فولادی ها در قراردادهای مالی تیمشان به شدت وسواس خرج داده اند و به اصطلاح ولخرجی نکرده اند و شنیده می شود قراردادهای بازیکنانی چون عاشوری، لک، شیرزادی و مبعلی نزدیک به ٥٠٠ میلیون تومان است.

همچنین سه بازیکن در پست های هافبک و مهاجم مد نظر فولاد هستند و به نظر می رسد طی روزهای آتی اسامی آنها رسانه ای شود.

با این حال هواداران قرمز پوش جنوب کشور  با اضافه شدن بازیکنان نامی و پورموسوی درصدد هستند تا بازهم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنندو در جایگاه برترین های لیگ برتر قرار بگیرند.

 

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان فوتبال