فولاد ۰ – ۱ الوحدات؛ شروع خوب با پایان بد!

فولاد نتوانست روند خوب خود در سه بازی ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا را ادامه دهد و با همان ۵ امتیازی که در دور رفت کسب کرده بود، به کار خود پایان داد....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم الشارجه به مصاف الوحدات اردن رفت که در نهایت این بازی با تک گل سونی سعد به سود تیم اردنی به پایان رسید تا شاگردان نکونام با یک پیروزی و ۵ امتیاز، در قعر جدول گروه چهارم جای بگیرند و به کار خود در این رقابت ها پایان دهند.


در دقیقه ۲۷ الوحدات موفق شد از اولین فرصت جدی خود استفاده کند. ارسال عناس العوادت به روی دروازه با ضربه سر چکشی سونی سعد همراه شد که این توپ به دور از دستان محسن فروزان و مدافعین فولاد وارد دروازه شد تا اردنی ها به گل نخست بازی دست پیدا کنند.


در ابتدای نیمه دوم یک فرصت تک به تک خوب برای فرشاد احمدزاده به دست آمد که عبدالله الفخوری سنگربان الوحدات این فرصت عالی را از بازیکن فولاد گرفت تا نتیجه همچنان یک بر صفر باقی بماند.


در دقیقه ۷۷ یک موقعیت فوق العاده برای فولادی ها به دست آمد که ارسال درخشان مهر به درون محوطه جریمه با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه شد که پاتوسی در دهانه دروازه و در محوطه ۶ قدم این فرصت استثنایی را از دست داد و توپ را به آسمان کوبید.


نماینده اردن در دقیقه ۸۷ می توانست به گل دوم دست پیدا کند ولی درخشش فروزان مانع از این امر شد. روی اشتباه خط دفاعی فولادی ها، عناس العوادات صاحب یک فرصت تک به تک و ایده آل شد که محسن فروزان با یک خروج زیبا، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.


در نهایت و در وقت های باقی مانده فولادی ها نتوانستند گل خورده را جبران کنند و این بازی در نهایت با همان یک گل به سود الوحدات به پایان رسید. با این نتایج، فولاد با ۵ امتیاز در قعر جدول گروه چهارم قرار گرفت و به کار خود در این رقابت ها پایان داد. النصر به لطف پیروزی شیرین در برابر السد با ۱۱ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و راهی مرحله بعد شد. السد با ۱۰ امتیاز در انتظار بازی های فردا شب است و الوحدات نیز با ۷ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فولاد خوزستان