فولاد با نکو اوج می‌گیرد؟

حضور جواد نکونام روی نیمکت فولاد هواداران این تیم را به بازگشت به اوج امیدوار کرده است....

حضور جواد نکونام روی نیمکت فولاد هواداران این تیم را به بازگشت به اوج امیدوار کرده است.

هواداران فولاد امیدوارند با جواد نکونام بتوانند به رده‌های بالایی جدول لیگ برتر صعود کنند.
به گزارش خبرنگار مدال، فصل در شرایطی برای فولاد خوزستان به پایان رسید که این تیم تحت هدایت افشین قطبی در نهایت در رده هشتم جدول قرار گرفت تا حضور امپراطور سابق نیز سود چندانی برای این تیم خوزستانی نداشته باشد. پس از قهرمانی در فصل 93-92، فولاد نتوانسته در میان 4 تیم برتر لیگ حضور داشته باشد و این در حالی است که به طور معمول این تیم صنعتی محدودیت چندانی در بودجه ندارد. با در اختیار داشتن یک آکادمی قدرتمند، ورزشگاه اختصاصی و مجموعه تمرینی با امکاناتی که در اختیار کمتر تیم لیگ برتری است انتظارات از فولاد بیش از حضور این تیم در رده‌های میانی جدول بوده و این تیم اهوازی نتوانسته طی فصول اخیر رضایت هواداران خود را جلب کند.
با جدایی افشین قطبی، سکان هدایت این تیم در فصل جدید در اختیار جواد نکونام خواهد بود. کاپیتان اسبق تیم ملی در شرایطی هدایت فولاد را پذیرفته که پیش از این سابقه کار در خونه‌به‌خونه و نساجی را داشته و همراه با نساجی به لیگ برتر صعود کرده و هدایت این تیم در لیگ برتر را نیز برعهده داشته است.
قابل پیش‌بینی است که فولاد به زودی شاهد خانه‌تکانی خواهد بود و به احتمال فراوان بازیکنان زیادی از این تیم جدا خواهد شد. فولاد نیاز به جذب بازیکنان جدید در تمام خطوط دارد و به نظر می‌رسد در این زمینه این تیم مشکلات مالی نیز نداشته باشد. این در حالی است که تیم امید فولاد برای سومین بار در 5 فصل اخیر قهرمان لیگ برتر امیدهای ایران شده و نکونام می‌تواند از بازیکنان این تیم نیز در ترکیب فصل آینده فولاد استفاده کند.
فولاد تیم نخست استان خوزستان است و هواداران این تیم پس از 5 فصل ناکامی امیدوارند این تیم در فصل جاری باز هم برای حضور در رده‌های بالای جدول به میدان برود. روندی که با دراگان اسکوچیچ، نعیم سعداوی، سیروس پورموسوی و افشین قطبی مشاهده نشده و باید دید جواد نکونام در سومین تجربه مربی‌گری خود چه قدر در رساندن فولاد به رده‌های بالایی جدول موفق خواهد بود.