فولاد به دنبال جبران مافات در تبریز

شاگردان جواد نکونام بازی سختی را در تبریز پیش رو خواهند داشت اما به دنبال یک موفقیت بیرون از خانه دیگر هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام در بازی‌های دوستانه پیش از شروع لیگ نشان داد که یک تیم سخت‌کوش و مقتدر است و از گزینه‌های قهرمانی خواهد بود اما یک روز مانده به شروع مسابقات لیگ اما سه بازیکن این تیم مصدوم شدند تا لیگ برای شاگردان نکونام با بدشانسی شروع شود و آن‌ها با تعدادی غایب مقابل ذوب‌آهن قرار گرفتند و در نهایت آن دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


در هفته بعد مسابقات نیز فولادی ها در خانه به مصاف استقلال رفتند و در حالی‌که از حریف خود عقب افتادند اما در ادامه دو گل زدند و برنده دیدار شدند تا چهره یک تیم مدعی را به خود بگیرند. برم های اهوازی سپس به سیرجان رفتند و اگر پنالتی دقیقه ۹۶ ساسان انصاری به گل تبدیل می‌شد، حال وضعیت متفاوتی داشتند و حتی می‌توانستند با برد آلومینیوم صدرنشین رقابت‌ها شوند. در هر صورت آن‌ها برابر گل‌گهر به تساوی رسیدند و در بازی بعد به مصاف آلومینیوم رفتند و درخشش گلر حریف و موقعیت سوزی مهاجمین باعث شد تا این دیدار بدون گل پایان یابد.

شاگردان نکونام باید فردا در تبریز به مصاف تراکتور بروند و بازی سختی را خواهند داشت اما آن‌ها امیدوار هستند تا بتوانند با پیروزی در این دیدار جبران مافات کنند، آن‌ها فصل قبل و در دیدار پایانی موفق شدند تا تراکتور را شکست بدهند، سهمیه آسیایی کسب کنند. فولادی ها حال می‌خواهند با برد دوباره هم به کورس اصلی بازگردند و هم امتیازات از دست رفته را جبران کنند.

ساسان انصاری، احمد عبدالله زاده، فرشاد احمدزاده، محسن فروزان، علی سبحانی، عارف آقاسی شش بازیکنی هستند که سابقه بازی در تیم تراکتور را دارند و از انگیزه بالایی برای تقابل با تیم سابق خود برخوردارند.

بیشتر بخوانید:

فکری: فولادی‌ها۹۰ دقیقه بی‌احترامی و توهین کردند

خوزستان تنها عنوان باشگاه فولاد

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال