فولاد خوزستان – پرسپوليس/صدرنشین در اندیشه برد

هفته شانزدهم ليگ هفدهم، يكشنبه 3 دي 96، ساعت 14:30، ورزشگاه غدير اهواز داور: موعود بنياديفر، كمكها: آرمان اسعدي و تورج عيوضمحمدي در آغاز دور برگشت شاهد رويارويي دو تيمي خواهيم بود كه نيمفصل رؤيايي را در ليگ هفدهم تجربه كردند ......

هفته شانزدهم ليگ هفدهم، يك‌شنبه 3 دي 96، ساعت 14:30، ورزشگاه غدير اهواز داور: موعود بنيادي‌فر، كمك‌ها: آرمان اسعدي و تورج عيوض‌محمدي
در آغاز دور برگشت شاهد رويارويي دو تيمي خواهيم بود كه نيم‌فصل رؤيايي را در ليگ هفدهم تجربه كردند و جايگاه آنها در جدول نشان مي‌دهد مصاف امروز تا چه اندازه مي‌تواند جذاب و ديدني باشد. فولاد با سيروس پورموسوي و جواناني كه دور هم جمع كرده بود فراتر از انتظار نتيجه گرفت تا جايي كه با ايستادن در جايگاه سوم جدول نشان داد عزم خود را براي بازگشت به روزهاي اوج جزم كرده است. سرمربي جوان و بومي با تمام مشكلات و حواشي كه در اين راه پيش‌رو داشت توانست تيمي شايسته احترام بسازد كه هر هفته بهتر از هفته قبل نتيجه گرفت و حالا اين تيم با يكي، دو خريد مورد علاقه پورموسوي تقويت هم شده تا امروز مقابل قهرمان نيم‌فصل نمايش بهتري از خود ارائه بدهد. فولاد كه حمايت طرفداران پرشور اهوازي را نيز پشت‌سر خود دارد امروز قطعاً يكي از آن حريفان دندان‌‌گيري خواهد بود كه در اين ماه‌ها مقابل پرسپوليس قرار گرفته است، حرفي غير قابل پيش‌بيني با توانايي‌هاي بسيار زياد در خلق شگفتي. برانكو و شاگردانش در حالي مقابل اين حريف بايد بايستند كه چند روز قبل زخم بدي را مقابل ديگر تيم خوزستاني برداشتند و اولين جام را در ضيافت پنالتي‌ها مقابل صنعت نفت از دست دادند. زخمي بودن پرسپوليس امروز از دو جنبه مي‌تواند حائز اهميت باشد اول اينكه انگيزه مضاعفي به سرخپوشان براي اعاده حيثيت و جبران وداع با اولين جام مقابل فولاد ببخشد تا راه بردي ديگر هموار شود از سوي ديگر كار را براي ميزبان سخت‌تر از قبل كند. پرسپوليسي كه با وجود مصدوميت و غيبت يكي، دو مهره از جانشينان خوبي برخوردار است امروز با همان تركيب هميشگي و با كمترين تغيير گام به مصاف با فولاد خواهد گذاشت تا به روند خوب خود در سفر دوباره به جنوب ادامه بدهد و دست پر نيم‌فصل را استارت بزند.
چهره‌ها
حسن بيت‌سعيد بعد از خاطره تلخ پوشيدن پيراهن شماره 7 استقلال در نيم‌فصل نخست تصميم به بازگشت دوباره به خوزستان و پوشيدن پيراهن فولاد گرفت بلكه زير نظر پورموسوي دوباره به همان ستاره تعيين‌كننده فصول گذشته تبديل شود. مهاجم تكنيكي و سرعتي اگر از نظر روحي رواني شرايط مطلوبي داشته باشد به عنوان چهره تعيين‌كننده فولادي‌ها مقابل پرسپوليس جشن باشكوهي برپا مي‌كند.
محسن مسلمان در روزهايي كه وحيد اميري به دليل مصدوميت نمي‌تواند در تركيب اصلي به ميدان برود بيشتر از قبل زير ذره‌بين قرار گرفته است. هافبك خلاق و موتور حركتي سرخپوشان امروز در اهواز مقابل يكي از تيم‌هاي سابق خود بايد توانايي‌هايش را دوباره به رخ بكشد و نشان دهد دوباره به روزهاي طلايي برگشته است، روزهايي كه يك‌تنه زمينه برد پرسپوليس را فراهم مي‌كرد.
تركيب احتمالي دو تيم
فولاد (4-2-3-1)
رحيم مهدي‌زهيوي
 حسن بيت‌سعيد
فرشاد جانفزا
علي‌اصغر عاشوري
احمد عبدا..‌‌زاده
سينا مرادي
عبدا... ناصري
عبدا... كرمي
ايوب والي
پيمان شيرزادي
حامد لك
پرسپوليس(4-1-3-2)
علي عليپور
گادوين منشا
محسن مسلمان
كمال كاميابي‌نيا
فرشاد احمدزاده
محسن ربيع‌خواه
حسين ماهيني
سيدجلال حسيني
شجاع خليل‌‌زاده
محمد انصاري
عليرضا بيرانوند

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال