فولاد در انتظار استعلام شرایط کنعانی زادگان

مدیرعامل فولاد خوزستان می گوید تا پایان وقت اداری امروز در مورد قانونی بودن یا نبودن حضور محمدحسین کنعانی زادگان مقابل پرسپولیس به آنها اطلاع داده خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیش و پس از دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان یک حاشیه پیرامون اردوی سرخپوشان وجود داشت و آن حضور یا عدم حضور محمدحسین کنعانی زادگان بود.  این خبر نه تنها برای فولادی ها از اهمیت برخوردار بود که هواداران سپاهان و سایر تیم هایی که با پرسپولیس رقابت دارند نیز با وسواس ویژه ای آن را دنبال می کردند و معتقد بودند که مدافع ملی پوش پرسپولیس ۴ کارته است و نباید مقابل شاگردان نکونام بازی کند.


به هر ترتیب کنعانی زادگان در جریان تساوی بدون گل مقابل فولادخوزستان بازی کرد و باشگاه فولاد خوزستان مراتب اعتراض خود به حضور این بازیکن را به صورت رسمی به مراجع رسمی ابلاغ کرد.


حالا سعید آذری در آخرین مصاحبه خود در رابطه با این موضوع حرف زده و گفته که تا پایان امروز جواب استعلام باشگاه فولادخوزستان درباره قانونی بودن یا نبودن حضور کنعانی زادگان به اهواز می رسد. مدیرعامل فولادخوزستان در این مورد با کنایه زدن به شرایط این روزهای فوتبال ایران اینطور حرف زده اس:«ما موظف هستیم وقتی تیم رسانه‌ای‌مان مساله‌ای را مطرح می‌کنند، استعلام بگیریم و از متولی این کار سوال کنیم. این همه غوغا سالاری خواسته فوتبال ایران است و یک سری آدم فرصت طلب به دنبال این هستند که بگویند آذری اشتباه کرد. سازمان لیگ جواب استعلام ما را تا پایان امروز می‌دهند و اطلاعاتی که ارائه شده است معیار تصمیم گیری خواهد بود. در این شرایط باتوجه به این‌که تیم‌ها بازی دارند، نمی‌توانیم درباره همه مسائل و همه اظهار نظرها صحبت کنیم و پاسخ دهیم.»

تگ ها


سعید آذری فولاد خوزستان فوتبال ایران پرسپولیس فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال