فولاد در خانه متوقف شد/فولاد با تنها ۲ بازیکن خوزستانی

اهواز- بازی تیم‌های فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه تساوی پایان یافت....

به گزارش خبرنگار مهر، امروز عصر ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان میزبان بازی تیم‌های فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود.

فولاد خوزستان در این بازی با ترکیب: محسن فروزان، فرزاد جعفری (۶۰- مجتبی نجاریان)، موسی کولیبالی، عارف آقاسی، مهران درخشان‌مهر، محمد آبشک، زبیر نیک‌نفس (۶۰- محمد میری)، فرشاد احمدزاده، محمد قاسمی‌نژاد (۸۰- آیاندا پاتوسی)، ساسان انصاری (۷۱- صابر حردانی) و لوسیانو پری را (۸۰- شروین بزرگ) وارد میدان شد.

آلومینیوم اراک نیز با ترکیب: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، سیدمهدی حسینی، مصطفی احمدی (۸۹- میثم مجیدی)، محمد علی‌نژاد (۷۴- نیما درودی)، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا (۸۹- حامد پاکدل)، محسن ربیع‌خواه، اسماعیل شریفات، امیرمحمد هوشمند و میثم آقایی (۶۵- مرتضی آقاخان) در برابر حریف صف آرایی کرد.

نکته جالب بازی این بود که فولاد خوزستان در حالی وارد میدان شد که تنها دو بازیکن خوزستانی در ترکیب خود داشت و آن سوی میدان تیم آلومینیوم نیز از دو دو بازیکن خوزستانی در ترکیب خود استفاده می‌کرد. این در حالی است که جواد نکونام با شعار بها دادن به بازیکنان خوزستانی به خصوص پرورش یافتگان آکادمی فولاد خوزستان سکان هدایت این تیم را گرفت.

دقیقه ۸: ارسال خطرناک حسینی بازیکن آلومینیوم از سمت چپ زمین را آغاسی با ضربه سر اشتباه به عقب زد که توپ از کنار دروازه فولاد راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۴: فرشاد احمدزاده با حرکت انفرادی عالی دفاع آلومینیوم را به هم ریخت و پاس در عمق خوبی به محمد قاسمی نژاد داد که این بازیکن نتوانست از موقعیت به دست آمده استفاده کند و پاس در عمق او از مقابل انصاری و پری را عبور کرد تا فرصت گلزنی فولاد هدر برود.

دقیقه ۵۳: لوسیانو پری را در محوطه جریمه آلومینیوم صاحب توپ شد که هوشمند اجازه نداد مهاجم فولاد شوت‌زنی کند و ضربه مهاجم فولاد را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۶: شوت ناگهانی سید مهدی حسینی روی دفع ناقص کولیبالی پس از برخورد به مدافع فولاد به کرنر رفت.

دقیقه ۸۴: ضربه ایستگاهی پاتوسی از پشت محوطه جریمه را پورحمیدی سنگربان آلومینیوم به زیبایی از کنج دروازه آلومینیوم بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳+۹۰:پو رحمیدی بازهم با یک واکنش عالی دروازه آلومینیوم را نجات داد و شوت کولیبالی را دفع کرد و در ادامه سلیمان زاده اجازه نداد شوت احمدزاده تبدیل به گل شود.

در ابتدای این دیدار بازیکنان دو تیم به همراه تیم داوری نسبت به شهادت شهید محسن فخری زاده با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.

جواد نکونام و رسول خطیبی، سرمربیان تیم‌های فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک قبل از شروع مسابقه برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

حسین کعبی، مربی تیم فولاد خوزستان به علت محرومیت اجازه حضور را بر نیمکت این تیم نداشت.

تیم آلومینیوم اراک «محمد ایران پوریان» را به علت آسیب‌دیدگی در اختیار نداشت.

اسماعیل شریفات بازیکن خوزستانی تیم آلومینیوم با کسب سلامتی خود این هفته مقابل تیم سابق خود به میدان رفت.

اسماعیل شریفات که سال‌ها با پیراهن تیم فولاد خوزستان در مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران به میدان رفت، قبل از شروع مسابقه برخورد گرمی با بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد داشت.

زمانی که تیم آلومینیوم در حال تدارک حمله بود، داور ۱۰ ثانیه زودتر از پایان وقت اضافه، سوت پایان نیمه اول را زد که این اتفاق با اعتراض بازیکنان این تیم همراه شد.

شاهین توکلی، مرتضی آقاخان، محمد علی‌نژاد، اسماعیل شریفات و پوریا آریاکیا از تیم آلومینیوم اراک کارت زرد دریافت کرد.

میثم حیدری به همراه قهرمان نجفی و صادق رستمی این بازی را قضاوت کرد.

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان ورزش خوزستان آلومینیوم اراک