فولاد سیرجان - سپاهان؛ جنگ صدرنشینی والیبال

جدال دو تیم فولاد سیرجان و سپاهان جذاب ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر والیبال خواهد بود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، هفته دوم لیگ برتر متمرکز از فردا به میزبانی تهران و دو سالن فدراسیون و خانه والیبال استارت می خورد و تا ۹ آذرماه ادامه خواهد داشت. در مقطع مسابقات هفته های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم برگزار می شود. 


در مهم‌ترین و حساس ترین بازی این هفته یازدهم که فردا با ۶ دیدار پیگیری می شود، جنگ صدرنشینی بین دو تیم اول و دوم جدول برگزار خواهد شد؛ جایی که تیم فولاد سیرجان برای پس‌گرفتن جایگاه نخست خود در جدول رده‌بندی برابر تیم فولاد مبارکه سپاهان قرار می گیرد. 


شاگردان رحمان محمدی‌راد در آخرین بازی خود در هفته دهم، آن هم در شرایطی که سیرجانی‌ها به قرعه استراحت خورده ‌بودند، توانستند با یک پیروزی به موقع، به صدر جدول صعود کنند. سپاهانی‌ها که یک بازی بیش‌تر از رقیب خود انجام‌ داده‌اند، ۲۶ امتیازی هستند.


شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی تیم فولاد سیرجان از ۹ بازی انجام شده خود، ۲۵ امتیاز کسب کرده‌اند و حالا باید منتظر ماند و دید این هفته نبرد صدرنشینان به سود چه تیمی تمام خواهد شد و صدر جدول چه تغییراتی را شاهد خواهد بود.


همچنین شهرداری ارومیه این هفته در سالن فدراسیون والیبال، میهمان آملی‌هاست. شاگردان پیمان اکبری که با ۷ برد و ۲۰ امتیاز به رتبه سوم جدول رسیده‌اند، اصلا قصد ندارند با یک باخت بی‌موقع، موقعیت کنونی خود را از دست بدهند. در طرف مقابل اما شاگردان بهروز عطایی که هفته دهم لیگ را با برد مقابل شهرداری گنبد پشت سرگذاشتند، این هفته به دنبال ارتقای جایگاه ششمی خود هستند.


نبرد خودروسازان، یکی دیگر از جدال‌ها جذاب هفته یازدهم است. هرچند که پیکان به دلیل جوان‌گرایی، تیم سال‌های گذشته نیست و در حال حاضر هم با ۲ برد و ۵ امتیاز در رده دوازدهم ایستاده و جزو قعرنشینان لیگ محسوب می‌شود، اما تقابل این تیم با نارنجی‌پوشان سایپا همواره جذاب خواهد بود؛ حتی اگر سایپای ۱۹ امتیازی، با قرار گرفتن در رده چهارم، در زمره صدرنشینان لیگ محسوب شود. تقابل خودروسازان، دربی تهرانی‌های لیگ هم هست.


باید دید جدال این دو تیم در این هفته که علیرضا طلوع کیان هدایت تیم پیکان را بعد قطع همکاری ترکاشوند برعهده خواهد داشت، چگونه خواهد شد.


تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد در هفته یازدهم لیگ برتر استراحت خواهند داشت.

برنامه هفته یازدهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:
چهارشنبه ۵ آذر 

ساعت ۱۱، سالن فدراسیون(آذر باتری ارومیه – هورسان رامسر)
ساعت ۱۱، خانه والیبال(شهرداری قزوین – خاتم اردکان)
ساعت ۱۴، سالن فدراسیون(لبنیات هراز آمل – شهرداری ارومیه)
ساعت ۱۴، خانه والیبال(پیکان تهران – سایپا تهران)
ساعت ۱۷، سالن فدراسیون(فولاد سیرجان – فولاد مبارکه سپاهان)
ساعت ۱۷، خانه والیبال(شهرداری ورامین – راه‌یاب ملل کردستان)

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران