فولاد همیشه حریف سختی برای استقلال بوده

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بازی استقلال و فولاد همیشه زیبا و پر حادثه بوده و فولاد هیچ وقت حریف ساده‌ای برای استقلال نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مهدی امیرآبادی، اظهار داشت: استقلال هفته اول بازی خوبی مقابل مس رفسنجان انجام داد و پیروزی با ارزشی به دست آورد. اما پرداختن به این پیروزی تنها تا پایان همان شب اول موضوعیت داشت و باید گفت تاریخ مصرف خوشحالی کردن برای آن پیروزی خیلی وقت است تمام شده. این را می‌دانم که فکری آنقدر باتجربه است که این موضوع مهم را به بازیکنانش تفهیم نماید.

کاپیتان پیشین آبی پوشان بیان داشت: فولاد تیمی کاملاً متفاوت با مس رفسنجان است و این بازی به مراتب برای آبی پوشان دشوارتر است. فولاد و استقلال بازی‌های زیادی در همه ادوار گذشته لیگ برتر انجام داده‌اند و معمولاً این بازی‌ها خوب و تماشاگر پسند بوده است. گفتم تماشاگر و باید جای تماشاگران را در ورزشگاه‌ها خالی کنیم. امروز در همه دنیا مشخص شد هواداران در ورزشگاه‌ها چه نقش غیر قابل انکاری دارند و امیدوارم با کنده شدن شر این ویروس منحوس از سر دنیا بار دیگر شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: فولاد فصل گذشته هم تیمی خوب و مدعی بود که توانست ساختارش را کاملاً برای این فصل حفظ نماید و با جذب چند بازیکن حتی قدرتش افزایش پیدا کند. استقلال هم تا حدود زیادی بازیکنان فصل گذشته‌اش را حفظ کرده و با جذب چند بازیکن جدید باید نسبت به فصل گذشته عملکرد بهتری داشته باشد.

امیرآبادی در خصوص شرایط آبی پوشان در فصل جاری خاطرنشان ساخت: استقلال تیم خوبی را برای فصل بعد جمع و جور کرده و انتظار ما این است که عملکرد آن نسبت به فصل گذشته بهتر باشد. همه ما دوست داریم استقلال امسال قهرمان شود اما نباید از الان با بیان این موضوع فشار روانی را بر تیم اضافه کنیم. هرچه فشار بر تیم بیشتر شود میزان استرس هم در بین بازیکنان بالا رفته و تمرکز هم از سرمربی گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ماجرای پرونده ارزی سرمربی پیشین استقلال/ واکنش مجیدی به یک اتهام

مدیران باشگاه استقلال دنبال لباس های ارزان قیمت بودند!

 

 

تگ ها


مهدی امیرآبادی تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال