فولاد پنجمین آزمون فرهاد در استقلال

تیم فوتبال استقلال در حالی برای مصاف با فولاد آماده می‌شود که این پنجمین حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در حالی که فولاد نکونام می‌توانست در هفته هفدهم اولین آزمون فرهاد مجیدی در لیگ برتر به عنوان سرمربی استقلال باشد، این بازی به تعویق افتاد تا مجیدی بعد از ۴ بازی در لیگ و ۴ بازی در آسیا مقابل فولاد روی نیمکت بنشیند. 

سرمربی جوان استقلال در حالی تیمش را مقابل فولاد در روز چهارشنبه هدایت می‌کند که پیش از این بازی ۴ بار در لیگ برتر سرمربیگری آبی پوشان را تجربه کرده که از این ۴ دیدار قبلی ۲ پیروزی، یک مساوی و یک شکست به دست آورده است.

استقلالِ فرهاد بدون کلین شیت
استقلال با مجیدی در این ۴ بازی ۵ بار موفق به گلزنی شده و ۵ بار هم دروازه‌اش باز شده است. آنها در هیچ یک از دیدارهای گذشته شان در لیگ با هدایت مجیدی موفق به کلین شیت نشده‌اند و تنها در یک بازی توفیقی در باز کردن دروازه حریف نداشته‌اند. استقلالِ مجیدی از ۱۲ امتیاز ممکن در ۴ بازی گذشته ۷ امتیاز به دست آورد و ۵ امتیاز از دست داد.

نتایج همه دیدارهای استقلال با سرمربیگری فرهاد مجیدی در لیگ نوزدهم؛

هفته ۱۸؛ استقلال ۲  نفت مسجد سلیمان یک
هفته ۱۹؛ پرسپولیس ۲ استقلال ۲
هفته ۲۰؛ استقلال ۲ ذوب آهن یک
هفته ۲۱؛ گل گهر یک استقلال صفر

استقلال با مجیدی در تنها دیداری که خارج از تهران برگزار کرد (مقابل گل گهر) شکست خورد که شاید این آمار قدری برای آبی‌ها جای نگرانی داشته باشد چرا که باید روز چهارشنبه برای دومین بار در لیگ برتر خارج از خانه به میدان بروند.

ارسلان آقای گل تیم مجیدی
آبی پوشان با هدایت مجیدی در لیگ برتر ۶ بار به گل رسیده‌اند که یکی از آنها از روی نقطه پنالتی به دست آمده و زننده آن وریا غفوری بود. زننده نیمی از گلهای استقلال با هدایت مجیدی ارسلان مطهری است تا این مهاجم گلزن با ۳ گل آقای گل تیم فرهاد در لیگ برتر باشد.

مهدی قائدی، وریا غفوری و محمد دانشگر دیگر گلزنان استقلالِ مجیدی در لیگ برتر هستند که مقابل نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در باز کردن دروازه حریفان موفق عمل کرده اند. 

بیشتر بخوانید:
برگزاری آخرین تمرین استقلال قبل از پرواز به اهواز

بازگشت هیجان لیگ برتر فوتبال ایران/فولاد میزبان استقلال در اهواز

 

 

تگ ها


فرهاد مجیدی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فولاد خوزستان استقلال فولاد خوزستان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال