فولاد چهار سال در حسرت برد مقابل پرسپولیس

آخرین برد فولاد مقابل پرسپولیس در سال 93 رقم خورده است...

آخرین برد فولاد مقابل پرسپولیس در سال 93 رقم خورده است

شاگردان برانکو در حالی به مصاف فولاد می‌روند که هفته گذشته با پیروزی مقابل پدیده صدرنشینی خود را پس گرفتند.

به گزارش مدال، پرسپولیس روز یکشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد می‌رود و این دیدار هشتمین بازی شاگردان برانکو در خارج از خانه است که در ۷ بازی قبلی ۲ پیروزی و ۵ تساوی کسب کردند.
- دو پیروزی خارج از خانه پرسپولیس مربوط به بازی مقابل پدیده و ماشین سازی با نتیجه‌های مشابه یک بر صفر است.

-  آخرین برد فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس به ۲۰ آذر ۱۳۹۳ برمی گردد که این تیم با نتیجه ۱ -۲ پیروز شد و قهرمانی را از پرسپولیس گرفت.

- در ۱۶ بازی انجام شده بین پرسپولیس و فولاد در شهر اهواز نیز اگرچه برتری با تیم میزبان است (۶برد) اما سرخپوشان پایتخت نیز با ۵ برد کمترین اختلاف را با جنوبی ها دارند. ۲ تیم ۵ بار هم در کنار رود کارون امتیازات را تقسیم کرده اند.

- در شش دیداری که سرمربی پرسپولیس کروات و سرمربی فولاد ایرانی بوده، پرسپولیس بازی را نباخته و  سه برد و سه تساوی داشته است.

- پرگل‌ترين بازی تاریخ پرسپولیس و فولاد خوزستان تساوی ۳-۳ دو تیم در دومین دوره لیگ برتر است.
قرمزهای جنوبی در ادوار لیگ برتر تاکنون 30 بار مقابل قرمزهای تهران قرار گرفته‌اند که از این تعداد بازی 12 برد سهم تیم پرطرفدار پایتخت و 9 برد هم سهم زنبورهای قرمز است و دو تیم در 9 بازی هم زمین را بدون برنده ترک کرده‌اند.

- تیم پرسپولیس در گلزنی آمار بهتری نسبت به رقیب جنوبی خود دارد. 38 گل برای تیم پایتخت در مقابل 31 گل تیم اهوازی نشان از برتری کامل پرسپولیس در ادوار لیگ مقابل فولاد خوزستان است.

- شجاع خلیل زاده پس از ۲۴ بازی متوالی برای سرخپوشان در این فصل  فردا برای اولین بار به علت محرومیت در ترکیب سرخپوشان غیبت خواهد داشت.