فولاد – نساجی/ از شمال تا جنوب، سرخ‌ها به دنبال پیروزی

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد ......

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، فولاد و نساجی در هفته چهارم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:30/پنج‌شنبه 25 مرداد/ورزشگاه غدیر اهواز
داور: موعود بنیادی‌فر/کمک‌ها: جلیل شعرانی و علی احمدی/داور چهارم: روح‌الله شریفی

غایبین احتمالی:
نساجی غایب سرشناسی برای این بازی نخواهد داشت و عارف آقاسی مدافع تیم ملی امید تنها غایب فولاد برای این بازی خواهد بود.

نمای بازی:
تساوی خارج از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته سوم نیز نتوانست تلخی شکست پرگل مقابل پرسپولیس در تهران را برای فولاد و هوادارانش کمتر کند. حال در گام چهارم لیگ، فولاد پس از 2 بازی خارج از خانه میزبان نساجی خواهد بود و تنها 3 امتیاز این دیدار می‌تواند شرایط را برای پورموسوی و شاگردانش تلطیف کند. پورموسوی در دیدار قبلی 5 بازی اصلی خود را در ترکیب اصلی نگذاشت تا نشان دهد از شرایط فعلی فولاد ناراضی است و باید دید این سرمربی 47 ساله برای این دیدار چه برنامه‌ای خواهد داشت. در سوی مقابل، نساجی همچنان در پی نخستین پیروزی لیگ برتری خود است، هر چند حتی یک امتیاز از اهواز نیز برای نکونام و یارانش قابل قبول خواهد بود. نساجی البته طی هفته‌های گذشته بدشانس نیز بوده و اگر اندکی بخت و اقبال با نکونام و یارانش یار بود هفته گذشته شاهد نخستین پیروزی این تیم محبوب مازندرانی در لیگ بودیم. بازی در هوای شرجی و گرم اهواز کار را برای هر 2 تیم دشوار خواهد کرد با این حال با توجه به فواصل امتیازی کم تیم‌های لیگ برتری، فولاد یا نساجی با پیروزی در این دیدار می‌توانند صعود چند پله‌ای در جدول لیگ برتر را تجربه کنند.

چهره‌های برتر:
فولاد به درخشش سروش رفیعی و تارتا 2 هافبک تکنیکی خود امیدوار است و نساجی در انتظار درخشش عباس‌زاده و دیوسالار خواهد بود.

دوئل‌ها:
حمیدرضا دیوسالار مدافع چپ نساجی روی سختی را برای حسن بیت سعید رقم خواهد زد و علی اصغر عاشوری هم تقابل جالبی با هم‌تیمی سابق خود سینا مریدی خواهد داشت. 

تقابل‌های قبلی:
با توجه به نخستین حضور نساجی در لیگ برتر، این دیدار نخستین تقابل رسمی دو تیم در ادوار لیگ برتر است.

ترکیب احتمالی:
فولاد: احسان مرادیان، ایوب والی، میلاد بدرقه، فرزاد جعفری، پیمان شیرزادی، سینا مریدی، ميثم دورقي، تارتا، حسن بیت‌سعید، سروش رفیعی و لوسیانو پریرا

نساجی: حامد لک، فرشاد فرجی، حامد شیری، مجتبی ممشلی، حمیدرضا دیوسالار، مهرداد عبدی، محمد آبشک، سجاد آشوری، امید سینگ، علی‌اصغر عاشوری و محمد عباس زاده

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال