فولاد 1 – 4 نفت آبادان/ آتش بازی یاران سرجیو در اهواز

نفت موفق شد با درخشش بازیکن برزیلی خود فولاد را در اهواز شکست دهد....

مصاف دو تیم فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان با برتری چهار بر یک شاگردان سرجیو بنتو به پایان رسید.
به گزارش مدال، در جریان هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال، دو تیم فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت با نتیجه چهار بر یک به سود صنعت نفت آبادان به پایان رسید.
این بازی که در ورزشگاه فولاد آره‌نا شهر اهواز برگزار شده بود، با گل فولادی‌ها در دقیقه ۱۸ همراه بود. لوسیانو پریرا روی پاس حسن بیت سعید موفق شد در محوطه جریمه تیم حریف گل اول خوزستان را به ثمر برساند تا نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد پایان یابد.
اما در نیمه دوم این بازی شرایط به نفع زرد پوشان آبادانی بود. در دقیقه ۴۸ جاناتان بالوتلی روی یک حرکت فردی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و با ضربه پای چپ گل تساوی این بازی را به ثمر رساند. در دقیقه ۶۴ شاگردان سرجیو موفق شدند گل دوم تیم‌شان را به ثمر برسانند و طالب ریکانی با ورود به محوطه جریمه حریف با ضربه‌ی پای چپ گل برتری تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه ۷۲ در حالی که فاخر تهامی با دروازه‌بان فولاد تک به تک شده بود، با پاس گلی که به جاناتان بالوتلی داد، باعث شد تا سومین گل صنعت نفت آبادان در این بازی به ثمر برسد. با این‌حال این پایان کار نبود و در دقیقه 4+90 بالوتلی در مصافی تک به تک با دروازه‌بان فولاد، گل سوم خودش و چهارم تیمش را به ثمر رساند تا صنعت نفت‌ آبادان چهار بر یک تیم فولاد را شکست دهد.

ببینید: خلاصه بازی فولاد 1 – 4 نفت آبادان/ ویدیو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال