فولام ۱ - ۱ لیورپول؛ کلوپ هم از قافله عقب نماند!

لیورپول در خانه فولام به تساوی ۱-۱ دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته ای که تمام مدعیان از جمله تاتنهام و چلسی امتیاز از دست دادند، لیورپول نیز در دقایق پایانی از شکست مقابل فولام گریخت و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

فولام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس لوکمن بود که کاوالیرو می توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او با عکس العمل الیسون بکر همراه شد.

اما در دقیقه ۲۵ دروازه لیورپول بالاخره باز شد. روی ریباند یک ضربه کرنر از سمت راست، در نهایت پاس زمینی لوکمن در گوشه سمت راست به بابی رید رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

دقایقی بعد فولام باز هم فرصت خوبی برای باز کردن دروازه لیورپول داشت، اما همکاری کاوالیرو و کولمن از سمت راست و ضربه نهایی کاوالیرو از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۴ و روی ارسال ترنت الکساندر آرنولد بود که محمد صلاح صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ فولام به اتمام رسید.

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که محمد صلاح از فاصله ای قابل توجه دروازه فولام را تهدید کرد، اما ضربه او توسط آرئولا مهار شد. در دقیقه ۶۱ و روی پاس جوردن هندرسون بود که لیورپول باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما خروج خوب دروازه بان فولام مانع گلزنی بابی فرمینو شد.

در دقیقه ۷۰ و با همکاری فرمینو و مینامینو بود که لیورپول می توانست بالاخره به گل تساوی دست یابد، اما حضور به موقع رابینسون اجازه رخ دادن این اتفاق را نداد.

اما در دقیقه ۸۰ ضربه جینی واینالدوم به بازوی کامارا خورد تا لیورپول صاحب پنالتی شود. محمد صلاح پشت توپ قرار گرفت و موفق شد گل تساوی لیورپول را به ثمر برساند.

دقایقی بعد جونز با حرکت به قلب دفاع لیورپول می توانست گل برتری لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او در نهایت با عکس العمل آرئولا همراه شد. در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال