فکری استقلال را به فرم ایده آل می‌رساند/ سرمایه سوزی را تمام کنید

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی‌ها برای فشار آوردن به محمود فکری خیلی زود دست به کار شدند غافل از این که آگاهان به امور فوتبال می‌دانند که هدف این افراد چیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در ۵ بازی خود در لیگ برتر به میدان رفته و قبل از آغاز هفته ششم ۸ امتیاز از این مسابقات به دست آورده است تا عملکرد محمود فکری در نقش سرمربی به نقد گذاشته شود.

سعید بیگی هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال ایده آل نیست و این کاملاً عادی است. مگر چه مدت زمانی از حضور محمود فکری روی نیمکت این تیم گذشته و به او چه امکاناتی داده شده که انتظارات آن هم در کوتاه مدت از وی این میزان بالاست؟ متاسفانه ما استقلالی‌ها عادت کردیم سرمایه‌های خودمان را بسوزانیم و امروز نوبت فکری رسیده است. همه استقلالی‌ها از پیشکسوتان گرفته تا هواداران و صفحات مجازی باید این سرمایه سوزی را تمام کنند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: جدول بهترین ملاک است و می‌تواند زبان گویای عملکرد هر مربی و تیمی باشد. شما عملکرد استقلال و فکری را با هر کدام از تیم‌ها و مربیان دیگر در این هفته‌های گذشته مقایسه کنید تا ببینید واقعاً چیزی را از دست نرفته است.

بیگی در خصوص دیدار این تیم مقابل شهر خودرو اظهار داشت: این بازی بسیار مهم و به نوعی ۶ امتیازی است. فاصله امتیازی بین بسیاری از تیم‌ها بسیار کم است و برای همین جدول هنوز شکل عادی نگرفته و به ثبات نرسیده است. در این شرایط جدول هنوز ثبات پیدا نکرده و این بهترین فرصت برای تیم‌هایی است که می‌خواهند در کورس بالای جدول حضور داشته باشند.

هافبک پیشین استقلال، شهرخودرو را هم از تیم‌های خوب این فصل دانست و گفت: مشهدی‌ها تیم خوبی ساخته‌اند. تیمی که حرف‌های زیادی می‌تواند برای گفتن داشته باشد و این بازی نمی‌تواند دیدار راحتی برای آبی پوشان باشد. بعید است این بازی گل‌های زیادی داشته باشد و هر تیمی بهتر از شرایط استفاده کند در این بازی پیروز می‌شود.

وی در خصوص مناقشه پیش آمده بین فرشید اسماعیلی و سرپرست باشگاه استقلال بیان داشت: ما که نمی‌دانیم بین این دو نفر چه گذشته که بخواهیم درباره آن درست قضاوت کنیم. اما هرچه بوده‌ای کاش اختلافات درون خانواده حل می‌شد و کار به بیانیه نوشتن و اطلاعیه دادن و پست گذاشتن نمی‌رسید.

بیشتر ببینید:

فنونی زاده: ناصر حجازی از پاک ترین افراد فوتبال بود/ ویدیو

توضیح فنونی زاده درباره بازی استقلال با محمدان بنگلادش/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران محمود فکری فوتبال ایران سعید غلامعلی بیگی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال