فکری: امیدوارم مقابل فولاد بازنده نباشیم

محمود فکری می گوید تیمش شکل و شخصیت خوبی گرفته و اگر لازم باشد می تواند از بازیکنان جوان تر نیز در ترکیب نساجی مازندران استفاده کند....

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی که تیمش نتایج بسیار خوبی در هفته های اخیر کسب کرده، حالا باید تیمش را مقابل فولادخوزستان که یکی از آماده ترین تیم های مسابقات به شمار می رود، آرایش بدهد و در دیداری عقب افتاده از این تیم میزبانی کند.


از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم
نشست خبری پیش از این مسابقه محمود فکری حرف هایش را اینطور در مورد جریان بازی آغاز کرد:« از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجودشان بازی می کنند. در این مدت هم بازی ها سنگین بودند و هم فاصله بازی ها کم شده است. ما تعدادی از بازیکنانمان را در اختیار نداریم و فشار زیادی روی بازیکنانی که الان بازی می کنند، وجود دارد. من از همه بازیکنانم تشکر می کنم. امیدوارم با کمک همدیگر امتیازات لازم را بگیریم و جایگاه مان را محکم تر کنیم.»
 


خیالمان تقریبا از نیفتادن راحت است
او ادامه داد:« با توجه به بازی هایی که داشتیم و امتیازاتی که گرفتیم می شود گفت که خیال مان تقریبا راحت شده است. امیدوارم در بازی های بعدی هم امتیاز بگیریم تا خیال مان کاملا از بابت ماندن در لیگ راحت شود.»


تولدم امروز نیست، دی ماه است
فکری پس از این صحبت ها در واکنش به تبریک تولد، اینطور توضیح داد:« من متولد ۲۵ دی ماه هستم ولی امروز در شناسنامه تاریخ تولد من ثبت شده است. با این حال از تمام کسانی که به من لطف داشته اند، ممنونم.»


افتی در کار نبوده است ...
سوال بعدی از فکری در رابطه با پیروزی در دو بازی ابتدایی برابر ماشین سازی و تراکتور بود که در ادامه با سه تساوی همراه شده است. فکری در پاسخ به این سوال بیان کرد:« قبل از اینکه ما بیاییم نساجی از گزینه های سقوط بود و الان توقعات بالا رفته و فضایی به وجود آمده که وقتی ما از صنعت نفت و استقلال مساوی می گیریم این سوال ها پرسیده می شود. بازیکنان ما بازی های خوبی ارائه دادند. ما برابر صنعت نفت و استقلال خارج از خانه بازی کردیم و سومین تساوی ما هم برابر نفت مسجد سلیمان بود که جزو تیم هایی است که شکست های کمی دارد. مخصوصا بیرون از خانه خیلی خوب کار کرده است. افتی در کار نیست. ما با نفت و استقلال بازی داشتیم و همین که در این بازی ها بازنده نبودیم باید از بازیکنانم تشکر کنم. امیدوارم در ۵ بازی آینده هم بازنده نباشیم و بتوانیم حداقل امتیاز را از بازی ها بگیریم.»


امیدوار به کسب امتیازات کامل مقابل فولاد هستیم
سوال بعدی از محمود فکری درباره دیدار برابر فولادخوزستان بود و نمایش بسیار خوب این تیم در فاز دفاعی. فکری در واکنش به این سوال بیان کرد:« نمی دانم این از شانس خوب ماست یا بد؛ ولی از وقتی ما به نساجی آمده ایم با تیم های بالای جدول بازی کرده ایم. تیم هایی که یا مدعی قهرمانی بودند یا الان مدعی کسب سهمیه هستند. یک بازی هم با ماشین سازی داشتیم که آن زمان بالاتر از ما بود و یک بازی هم با ذوب آهنی داشتیم که خطر سقوط را احساس می کند و بازی برابر آن سخت تر از بازی با تیم های بالای جدول است. فولاد یکی از تیم های خوب لیگ ماست و یکی از مدعی های کسب سهمیه است. این کار ما را سخت می کند و ما در فاز حمله وقتی به لایه های دفاعی فولاد برسیم کارمان سخت می شود. در مجموع امیدواریم در این بازی بازنده نباشیم و حتی بتوانیم امتیاز کامل را بگیریم تا جایگاه مان را سر و سامان بدهیم. کمی نگران سنگینی بازی ها هستیم. فاصله بازی ها هم کم است و خستگی بازیکنان برای ما نگران کننده است. امیدوارم فضایی به وجود بیاید که از بازیکنان جوان تر استفاده کنیم تا بقیه استراحت کنند.»زمان می‌خواهد تا به بازیکنان جوان فرصت بدهیم
سرمربی نساجی در مورد اضافه شدن ۴ بازیکن امیدها به تیم بزرگسالان نساجی مازندران در روزهایی که فشردگی بازی ها بالا است و اینکه چرا در بازی با استقلال از آنها استفاده نشده است، اینطور توضیح داد:« ما از سه شنبه قبل این چهار بازیکن را اضافه کردیم و زمان می خواهیم که خیلی از کارهای فنی و تاکتیکی را با آن ها انجام بدهیم. اینکه بخواهیم در بازی های حساس از جوان ها استفاده کنیم ممکن است آن ها را از دست بدهیم.»در لیست بازی ما این بازیکنان حضور داشتند
او در مورد حضور این بازیکنان در لیست بازی عنوان کرد:« معین قربانی و امیرخانی در لیست ۲۰ نفره ما برابر استقلال بودند و بازیکنانی مثل ناصر رضایی و خطیر و شیرخانی در لیست ۱۸ نفره ما در بازی های قبلی حضور داشتند. امیدواریم فرصت شود تا در بازی ها از آن ها استفاده کنیم و در سال بعد بیشتر از آن ها کمک بگیریم.»

شجاعی نمی رسد ولی منتظر میری هستیم
سوال پایانی درباره غیبت علی شجاعی و محمد میری بود که فکری اینطور واکنش نشان داد: «علی شجاعی به این بازی نمی رسد ولی منتظریم شرایط میری را بسنجیم. تیم ما شخصیت خوبی پیدا کرده است و اگر لازم شود از بازیکنان دیگر استفاده می کنیم تا بتوانند به ما کمک کنند.»

تگ ها


محمود فکری نساجی مازندران