فکری بازیکنان استقلال را آنفالو کرده است؟

از صبح امروز اخباری پیرامون آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه و بازیکنان استقلال توسط فکری در صفحه اینستاگرامش منتشر شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در مهم ترین دیدار نیم فصل خود در اصفهان یک دیدار حیاتی و مهم را به سپاهان واگذار کرد ولی سبک بازی تیم فکری و عملکرد ضعیف آنها در اصفهان، باعث انتقادات فراوان از استقلال و کادرفنی او در فضای مجازی شد.


فکری نیز پس از این بازی به حالت قهر، کنفرانس خبری را ترک کرد تا انتقادات از او بیشتر از قبل شود اما امروز خبر دیگری در رابطه با سرمربی استقلال در رسانه ها منتشر شد که به شایعاتی پیرامون آینده کاری او در جمع آبی پوشان دامن زد.


در رسانه ها و فضای مجازی عنوان شد که صفحه شخصی فکری که توسط خود او اداره می شود، اقدام به آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه و بازیکنان استقلال کرده است. این خبر باعث بروز شایعاتی درباره اینکه فکری قصد دارد از استقلال جدا شود، در فضای مجازی به راه افتاد.


اما این در حالی است که محمود فکری از ابتدا و انتخاب به عنوان سرمربی آبی پوشان نیز هیچ کدام از بازیکنان استقلال را در صفحه شخصی اش فالو نکرده بود. نکته دیگر اینکه فکری حتی صفحه رسمی باشگاه استقلال را از ابتدا فالو نکرده بود که اکنون بخواهد آن را آنفالو کند. تنها فردی که از مجموعه باشگاه استقلال توسط فکری فالو شده بود، حنیف عمران زاده دستیار سرمربی آبی پوشان است.


به هر حال چیزی که مشخص است، خبر آنفالو کردن بازیکنان و صفحه رسمی استقلال توسط فکری اشتباه بوده و سرمربی آبی پوشان از ابتدا نیز بازیکنان تیم را فالو نکرده بود.

بیشتر بخوانید:

رفیعی: امیدوارم گل به نام سجاد ثبت شود

برهانی: خواهش می‌کنم تادیر نشده پول بدهند

 

 

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال