فکری: بازی استقلال قانع کننده نیست

پیشکسوت استقلال می گوید استقلال باید نتایج بهتری کسب کند وگرنه از کورس قهرمانی عقب می ماند ......

پیشکسوت استقلال می گوید استقلال باید نتایج بهتری کسب کند وگرنه از کورس قهرمانی عقب می ماند.

به گزارش مدال به نقل از محمود فکری در گفت وگو با ایسنا درباره تساوی بدون گل دیشب استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: استقلال در نیمه دوم بازی تهاجمی تری را به نمایش گذاشت و توانست موقعیت هایی را به وجود بیاورد. آن ها نسبت به بازی گذشته که نتوانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند، در این بازی موفق تر عمل کردند. البته از استقلال انتظار بیش تری می رود و باید نتایج بهتری کسب کند. اگر آن ها بخواهند همین طور نتیجه بگیرند، از کورس قهرمانی عقب می مانند و امتیاز زیادی از دست می دهند.

او افزود: من هنوز به عنوان بیننده از نوع بازی که استقلال به نمایش می گذارد، قانع نمی شوم. استقلال باید در تمام موارد بهتر از این باشد. بازیکنان این تیم از نظر فنی از بازیکنان تیم های دیگر در سطح بالاتری قرار دارند و به همین دلیل باید بهتر عمل کنند. استقلال در آمارهایی مانند ایجاد موقعیت گل، سانتر و تعداد پاس که برتری دارد، باید آن ها را به گل تبدیل کند. این ها مواردی است که باید استقلال در آن بهتر عمل کند و فکر کنم در بازی های آینده شرایط برای این تیم بهتر شود.

این پیشکسوت استقلال درباره حضور علی قربانی در ترکیب اصلی این تیم و نیمکت نشینی بیت سعید و شهباززاده در این بازی تصریح کرد: ما نمی توانیم درباره نفرات نظر دقیق دهیم چون سرمربی در طول هفته با بازیکنان کار می کند و بهتر می داند کدام بازیکن در شرایط مطلوب تری قرار دارد و در نهایت تصمیم می گیرد چه کسی در ترکیب اصلی حضور پیدا کند.

فکری درباره عملکرد مهدی قائدی در دیدار دیشب مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: زمانی که قائدی به زمین آمد وزن استقلال در حمله بیش تر شد و حضور او باعث شد تا استقلال بازی هجومی تری را به نمایش بگذارد. عملکرد او در بازی اول خوب بود ولی بازیکن جوانی مانند قائدی باید از لحاظ فنی به چشم بیاید. او از همان ابتدای دیدار باند آبی به دست بسته بود تا این طور خودنمایی کند ولی او باید بداند که خودش را با فوتبال باید نشان دهد.

کاپیتان پیشین استقلال اضافه کرد: قائدی بازیکن جوانی است و باید درست راهنمایی شود تا هم به درد استقلال و هم در آینده به درد فوتبال ایران بخورد. ان شاءالله او بتواند خودش را حفظ کند.

او درباره دیدار هفته آینده استقلال مقابل تراکتورسازی در تهران اظهار کرد: تمامی بازی ها سخت هستند. تیم هایی که جلوی استقلال قرار می گیرند، اگر هفته قبل هم نتیجه نگرفته باشند، بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش می گذارند. تراکتور چه بخواهیم چه نخواهیم نام بزرگی دارد و سرمربی بزرگی مانند یحیی گل محمدی را روی نیمکت خود دارد. امیدوارم استقلال بتواند در این دیدار نتیجه خوبی کسب کند.

فکری که امسال سرمربی نفت مسجد سلیمان است درباره شرایط تیمش در آستانه آغاز لیگ آزادگان تاکید کرد: تیم شرایط خوبی دارد و ما آماده بازی هستیم اما نگرانی در تیم ما به وجود آمده که امیدواریم بتوانیم آن را مدیریت کنیم. در تیم ما تکروی هایی صورت گرفته که باید از طریق مدیریت جلوی آن گرفته شود. باید خودمان هم مواظب این افراد که تک روی می کنند باشیم و بتوانیم برخورد درستی با آن ها داشته باشیم و برای تیم معضل ایجاد نکنیم. البته منظور من از تک روی از لحاظ فنی نیست.

او ادامه داد: ما بازیکنان و تیم خوبی جمع کرده ایم و با توجه به همه این موارد امیدواریم بتوانیم خوشحالی را به خانه مردم مسجد سلیمان ببریم. ان شاءالله با رفاقت ها و دوستی ها بتوانیم این کار را انجام دهیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پایان اظهار کرد: ما جزو تیم هایی بودیم که کارمان را زودتر شروع کردیم و تمام برنامه هایی که داشتیم را در پیش فصل پیاده کردیم. امیدوارم بتوانیم استارت خوبی در لیگ آزادگان داشته باشیم و با برد این رقابت ها را آغاز کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال