فکری به دنبال فردی که اطلاعاتش را لو داد

سرمربی استقلال اعلام کرد از فردی که شماره تلفن و آدرس او را فاش کرده، شکایت می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اعلام رسمی توافق استقلال با محمود فکری، خبر رسید که چهارشنبه شب برخی افراد ناشناس به اتومبیل سرمربی جدید استقلال خسارت زدند. از سوی دیگر افرادی هم با تلفن همراه محمود فکری تماس گرفتند و برای او ایجاد مزاحمت کردند.


فکری بعد از این اتفاقات متوجه شد که آدرس منزل و شماره موبایل او بر روی قراردادی بود که با نساجی امضا کرده و در فضای مجازی منتشر شده است.


سرمربی استقلال امروز در خصوص شکایت از افرادی که آدرس و شماره تلفن او را در فضای مجازی منتشر کردند، گفت: حتماً از کسی که این کار را کرده شکایت می‌کنم و کوتاه نمی‌آیم. خودم که آدرس و شماره تلفنم را در فضای مجازی نمی‌گذارم. اینها اسناد سرّی بین بازیکن یا مربی و باشگاه است و در قوانین فیفا و AFC هم آمده که اسرار دو طرف باید حفظ شود. پلیس فتا و دوستان امنیتی خیلی راحت می‌توانند پیدا کنند که چه کسی این کار را کرده است. خط قرمز ما ایرانی‌ها خانواده ما است. همه ما با غیرت هستیم. اجازه نمی‌دهیم کسی برای خانواده ما مشکل درست کند. امیدوارم کسانی که این کار کثیف را انجام داده‌اند، پشیمان بشوند و دیگر این کار را نکنند.


محمود فکری در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به این سوال که باشگاه نساجی در انتشار این قرارداد نقشی داشته یا خیر، افزود: سند نداریم. قرارداد ۴ نسخه است که خداراشکر به من ندادند. با توجه به همان صداقتی که داشتند، هرچه خواستیم آخر هم ندادند.‌ یک نسخه در اختیار هیأت فوتبال است و یک نسخه هم در اختیار سازمان لیگ. مطمئنا هیأت فوتبال و سازمان لیگ چنین کاری نمی‌کنند. اگر جلوتر این اتفاق می‌افتاد، شک به جای دیگری می‌رفت.

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری