فکری: به فولادی ها دستور وقت کشی می‌دادند!

فکری می‌گوید که اگر مشکل زیر ساخت حل شود، نساجی در قائمشهر خواهد ماند....

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری در نشست خبری پس از بازی در خصوص این دیدار گفت: جا دارد از تک تک بازیکنانم تشکر کنم و واقعا درود به شرف بازیکنان. من از روز اول هم از نظر فنی و هم شرافت به آن ها اعتماد داشتم. این جایگاه نه برای نساجی و نه این بازیکنان مناسب نبود، به هر حال فرصتی شد که این ها خودشان را نشان دهند و امیدوارم در بازی های آینده همین روند را ادامه دهند. ما امیدواریم بازیکنانمان باتوجه به حضور سرمربی تیم ملی، نظر و نگاه مساعدی به آن ها وجود داشته باشد. در مجموع یک کامبک خوبی بود و بچه‌ها با تمام وجود تلاش کردند و آرامشی که می‌خواستیم را داشتند. فشار زیادی روی حریف آوردیم و این باعث شد که مرتکب خطا و اشتباه شوند.

وی افزود:بعد از اخراج فولاد ما سه دفاعه کردیم و نفرات جلو را اضافه کردیم و خداراشکر بچه ها توانستند از فرصت ها استفاده کنند و برد شیرینی به دست بیاورند. جای طرفداران پرشور و عاشق نساجی امروز خالی بود که ما خوشحالی آن ها را ببینیم هرچند که با تمام وجود این را حس می‌کنیم. این برد را به طرفدارانمان تقدیم می‌کنم و امیدوارم دوباره از این بردها به آن ها هدیه کنیم.

فکری در پاسخ به سوالی در مورد داوری عنوان کرد: من جا دارد از جامعه داوری کشورمان تشکر و قدردانی کنم، قشر مظلومی هستند،در فوتبال دنیا از VAR استفاده می‌کنند اما بهترین داوران دنیا هم با این وجود اشتباه می‌کنند اما دواران ما بدون این تکنولوژی سوت می‌زنند و بازی را کنترل می‌کنند و امروز هم تیم داوری واقعا عالی سوت زد و خیلی خوب کنترل کرد و باتوجه به این که تیم حریف جلو کشید و وقت کشی کرد، یکی از اعتراضات ما به همان وقت کشی تیم حریف بود که چنین چیزی منسوخ شده و تیم فولاد که تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد، نمی‌دانم چرا به آن ها دستور داده می‌شود که وقت تلف کنند؟ تیم داوری عالی سوت زد و بازی را به بهترین شکل کنترل کرد و جای خسته نباشید و خداقوت دارد که به آن ها بگوییم. انشالله فدراسیون فوتبال ایران قدر این داوران را بهتر بدانند و مخصوصا در بحث حق و حقوق شرایط طوری شود که داوران بیشتری در بازی های بین المللی داشته باشیم و به سوت زدنشان افتخار کنیم.

سرمربی نساجی راجع به فشردگی بازی ها اظهار داشت: جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که در بحث پشتیبانی خیلی از ما حمایت می‌کنند. در بحث ریکاوری با هواپیمای اختصاصی ما خیلی سریع تر بازیکنان را میتوانیم برگردانیم تهران و ریکاوری کنیم و برای بازی بعدی آماده شویم. باتوجه به این که فشار زیادی روی بازیکنان هست، ما تا بازی بعدی در مازندران خواهیم ماند تا برای بازی پرسپولیس آماده شویم و مشکل خاصی در بازی پرسپولیس نداشته باشیم. اگر ساختار و امکانات آماده شود و مسئولان شهری و استانی نگاه ویژه ای به نساجی داشته باشند، تیم نساجی هم مشکلی برای ماندن در قائمشهر ندارد اما مهم این است که سخت افزار و زیرساخت را داشته باشیم تا در کنار هواداران تمرین کنیم و بازی کنیم و لذت ببریم.

تگ ها


محمود فکری نساجی مازندران