فکری: عذرخواهی می‌کنم بابت این بازی مشکوک!

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از دیدار برابر ذوب آهن، بازیکنانش را متهم به انجام بازی مشکوک کرد....

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن که با نتیجه ۳ بر ۲ رقم خورد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: قبل از شروع صحبت‌هایم فکر کنم چندبار باید از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی کنم. بابت بازی که باید بگویم مشکوک! یا .. باید بگویم مسابقه‌ای که مطمئنا چیزهایی در نیمه اول داشت که باعث شد گل‌هایی بخوریم که واقعا هیچ تیم یا هیچ بازیکنی در مهد کودک هم این همه فرصت به حریف نمی دهد تا به گل برسد. واقعا عذرخواهی می‌کنم از مردم. می‌توانستیم مثل نیمه دوم سالم بازی کنیم و بازی را با برد بیرون بیاییم. در نیمه اول همه کاری کردیم تا حریف برنده از میدان خارج شود. باید عذرخواهی کنم. باید چندین بار عذرخواهی کنم بخاطر مسایلی که در فوتبال ما هست که شاید هیچ نیرویی نیست که بخواهند جلوی این مسایل را بگیرند. خواسته و اراده‌ای برای جلوگیری از این اتفاقات نیست.


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد جریان فنی بازی گفت: در رابطه با نیمه اول نمی‌شود صحبت کنیم اما در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم حریف هم موقعیت‌هایی داشت. با توجه به اینکه بازیکنان ما در نیمه دوم می‌خواستند بازی را تغییر بدهند، موقعیت‌های گل زیادی به وجود آوردیم و توانستیم دو گل را جبران کردیم اما می‌توانستیم به گل سوم هم برسیم. توپ را به تیرک دروازه هم زدیم اما متاسفانه زورمان به مسایل پشت پرده فوتبال نمی رسد. چون واقعا نمی‌توانم قبول کنم که بازیکنانم اینقدر راحت اجازه بدهند گل بخوریم و یا به حریف موقعیت بدهیم. صحبت دیگری ندارم فقط عذرخواهی می‌کنم. من از فوتبال پاک عذرخواهی می‌کنم. از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می‌کنم. ان شاءالله دیگر اینچنین فوتبالی‌ در لیگ و کشورمان نبینیم.


سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که آیا کسی را در داخل زمین متهم می کند، بیان کرد: کسی را متهم نمی‌کنم، فیلم بازی موجود است وکارشناسان می‌توانند درموردش نظر بدهند. در این هوا اگر میهمان بودیم و بازیکنان‌مان به مشکل می‌خوردند شاید جای توجیه داشت؛ اما تیم ما که در این هوا بازی و تمرین و زندگی می‌کند. تیم حریف باید  مخصوصا در نیمه اول کم بیاورد و نتواند حرکت کند اما اینکه ماجرا برعکس شود و بازیکنان ما نتوانستند حرکت کنند، چیز مشخصی است ولی اینکه خودم بخواهم دست روی نام کسی بگذارم یا کسی را متهم کنم درست نیست. بهتر است هم کمیته اخلاق ورود کنند و کارشناسانی که بازی را دیدند در مورد صحنه‌های بازی نظر بدهند.


سوال بعدی از محمود فکری در رابطه با عملکرد داور مسابقه بود و گفت:  در بحث داوری در مورد سوت زدن زودتر داور پرسیدیم؛ گفتند ساعت ورزشگاه عقب است اما در وقت‌های اضافه هم وقت کشی شد و می‌توانستند وقت اضافه دیگری محاسبه شود. مشکل خاصی در داوری ندیدم وباز هم باید صحنه‌ها را ببینم اما حیدری از داوران پاک و قابل اعتماد هستند و اگر اشتباهی هم انجام داده باشد نمی‌توانم دست روی مسایل پشت پرده و کثیفی های فوتبال بگذارم. از داوری مشکلی نداشتیم. تیم داوری خوب کار کردند.


محمود فکری همچنین در واکنش به سیستمی که تیمش در بازی ها استفاده می کند، توضیح داد: ما دنبال یک امتیازهای بازی هستیم. تیمی نیستیم که بخواهیم تهاجمی بازی کنیم و اگر گل بخوریم به مشکل می‌خوریم. با همین روش امتیازهایی گرفتیم مشکلی که امروز بود روی سیستم ما نبود. وقتی ما با روش ۴-۲-۳-۱ بازی می کنیم نمی‌خواهیم به حریف فرصت بدهیم و گل بخوریم پس چطور با این روش ۳ گل خوردیم. ایراد جای دیگری بود اگر ۱۰ نفر هم در خط دفاع می‌گذاشتیم بازهم گل می خوردیم. اگر تهاجمی  بازی می کردیم بیشتر از ۳گل می خوردیم و نمی شد کاری کرد. در ۳ بازی آینده امیدوار به امتیاز گرفتن و حفظ تیم در لیگ برتر هستیم.

تگ ها


محمود فکری نفت مسجد سلیمان