فکری؛ می توانید نظر من را تغییر دهید

محمود فکری در کنفرانس خبری پیش از بازی با سایپا به صراحت گفت در تعطیلات زمستانی چند بازیکن جدید به ترکیب تیم استقلال اضافه خواهند شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، این طبیعی است به این خاطر که همه تیم ها در تعطیلات زمستانی این فرصت را خواهند داشت ۶ بازیکن از لیست خارج و ۶ بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه کنند و استقلال هم از این قاعد مستثنی نیست و خیلی از تیم ها از این ظرفیت استفاده می کنند. اما آنچه که مسلم است استقلال در بازی های باقی مانده در پایان نیم فصل نخست با نفراتی که در اختیار دارد به مصاف حریفان خواهد رفت و نه نفراتی که برای حضور نو در ترکیب استقلال مد نظر فکری هستند. بر همین اساس سرمربی تیم استقلال در صحبت هایی که با بازیکنان داشته گفته تصمیم گیری در مورد حضور یا عدم حضور بازیکنان به عملکرد آنها در بازی های سپری شده بر می گردد اما این نظر با نمایش بازیکنان در بازی های باقی مانده می تواند تغییر کند و این حرف بدین معنی بود آنهایی که در لیست خروج هستند این فرصت را دارند با نمایش خوب در بازی های باقی مانده تا پایان دور رفت نظر محمود فکری را تغییر دهند. 

جالب اینکه نظر محمود فکری برای بازگشت میلیچ به ترکیب تیم هم مثبت است؛ بازیکنی که بعد از دربی اردوی تیم را ترک کرد. به نظر می رسد اینبار بیشتر به جای اینکه اعتراض میلیچ به عدم حضور در ترکیب باشد به عدم تمدید قراردادش از سوی باشگاه بود. او به دلیل قانون منع حضور خارجی ها در لیگ برتر به دنبال تمدید قراردادش از سوی باشگاه بود و باشگاه هم می گوید او تا پایان فصل با تیم قرارداد دارد و در پایان فصل در مورد تمدید قرارداد او تصمیم می گیریم به این خاطر که سرمربی باید گزارش مثبتی از عملکرد او به اعضای هیات مدیره ارایه دهد. 

استقلال بدون شک در تعطیلات زمستانی چند تغییر خواهد داشت اما محمود فکری پیش از پایان بازی های دور رفت لیستی را به باشگاه ارایه نخواهد داد و عملکرد بازیکنان را در هفته های باقی مانده  تا پایان دور رفت دنبال خواهد کرد.

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری