فکری و دلیل کنار گذاشتن سه بازیکن دیگر

محمود فکری در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر گل گهر سیرجان کنار گذاشته شدن سه بازیکن دیگر تیمش را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از دیدار برابر ذوب آهن بود که نائیج پور، نیما انتظاری و میثم تهیدست به دلیل کم کاری مقابل حریف از اردوی تیم نفت مسجد سلیمان کنار گذاشته شدند و حالا خبری که دیروز در رسانه های مختلف منتشر شد و محتوای آن کنار گذاشته شدن سه بازیکن دیگر بود، توسط محمود فکری در کنفرانس خبری تایید شد.


مقتدایی، طهماسبی و ایزدی سه بازیکن دیگر نفت مسجد سلیمان هستند که به دلیل حضور نداشتن در فهرست ۱۸ نفره و ناراحت شدن بابت این موضوع از اردوی تیم اخراج شده اند.


فکری در نشست خبری پیش از دیدار برابر گل گهر در رابطه با این موضوع گفت:« چند بازیکن را بعد از بازی با ذوب‌آهن کنار گذاشتیم. دو سه بازیکن دیگر هم بعدازاینکه دیدند در بازی با استقلال نیستند و کمتر به آن‌ها فرصت بازی می‌رسد، ناراحت بودند و آن‌ها را هم در اختیار باشگاه گذاشتیم، ولی ۲۰ بازیکنی که در بازی با استقلال با ما بودند، فردا هم هستند و با تلاش این بازیکنان پرقدرت ظاهر می‌شویم.»


نکته جالب توجه در مورد طهماسبی اینکه در طول فصل هیچ وقت این بازیکن مهره ثابت تیم نبوده و همیشه به عنوان بازیکن ذخیره برای تیمش به میدان رفته و بازی کرده است و باید دید آیا این سه بازیکن در آینده صحبت‌های محمود فکری سرمربی تیم را تایید خواهند کرد یا دلیل اخراج خود را موضوعات دیگری عنوان خواهند کرد.

تگ ها


محمود فکری نفت مسجد سلیمان