فکری، گزینه اصلی هدایت نفت شد

به نظر می‌رسد کار داریوش یزدی با تیم نفت مسجدسلیمان به پایان رسیده و او از این تیم جدا می‌شود....

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با مجتبی حسینی در ابتدای فصل شروع کرد و توانست نتایج خوبی بگرد و با ۱۷ بازی و ۱۸ امتیاز خود را در میانه‌های جپلو نگه دارد.

مجتبی حسینی قراردادش را پیش از دیدار با تراکتور فسخ کرد و مسئولان نفت مسجدسلیمان با توجه به درخواست هواداران مبنی بر سرمربی بومی، داریوش یزدی را انتخاب کردند. یزدی در چهار بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی برابر خیبر خرم‌آباد تنها دو تساوی برابر سایپا و تراکتور به دست آورد و مقابل پرسپولیس، نساجی و خیبر خرم‌آباد شکست خورد. وی پس از شکست برابر نساجی در رختکن از بازیکنان و دیگر عوامل تیم خداحافظی کرد و به نظر می‌رسد کار وی با نفت مسجدسلیمان به پایان رسیده باشد.

حال دوباره مصطفی سلیمانی معاون باشگاه که  مسئول اصلی قرارداد بستن با محمود فکری، مهدی تارتار و مجتبی حسینی بود مأمور شده تا با گزینه‌های این باشگاه صحبت کند. وی که دلخوری‌هایی از دخالت بعضی عوامل غیر فوتبالی در تیم نفت مسجدسلیمان داشت و چندین بار از سمتش استعفا داده بود، حال قبول مسئولیت کرده و باید دید در پایان مذاکرات وی با گزینه‌های مختلف چه کسی سرمربی نفت مسجدسلیمان خواهد شد.


از محمود فکری به عنوان اصلی‌ترین گزینه تیم نفت یاد می‌شود، وی سابقه سرمربی‌گری در این تیم را دارد و خودش توانست نفت را به لیگ برتر برساند و حال هواداران امیدوار هستند تا این سرمربی محبوب در بین هواداران را دوباره روی نیمکت خود ببینید تا این سهمیه مهم فوتبال مسجدسلیمان حفظ شود.

البته نام‌هایی چون بهروز مکوندی، هومن افاضلی، فیروز کریمی و محمد نصرتی در رسانه‌ها به عنوان گزینه مطرح شده است که هنوز خبری در خصوص مذاکره با این گزینه‌ها رسانه‌ای نشده و به نظر می‌رسد گزینه ابتدایی تیم نفت همان محمود فکری باشد.

تگ ها


محمود فکری استقلال تهران نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال