فیاضی: نباید کوبا را دست کم گرفت؛ ممکن است شگفتی ساز شود

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم کوبا را نباید دست کم گرفت، گفت: اگر به تیم کوبا احترام نگذاریم این تیم ممکن است شگفتی ساز شود و کار دست خودمان دهیم....

به گزارش مدال، پوریا فیاضی درباره شرایط و وضعیت آمادگی‌اش پیش از اعزام به مرحله نخست انتخابی المپیک ۲۰۲۰ گفت: پس از تورنمنت طولانی لیگ ملت‌ها طبیعی است که آسیب‌های قدیمی بازیکنان کمی بروز کند اما با زحمات افروزی، پزشک تیم خداراشکر وضعیت بازیکنان بد نیست.


کم کاری نخواهیم کرد
ملی پوش والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا کسب سهمیه المپیک در روسیه رخ خواهد داد یا خیر؟ گفت: ورزش به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. تمام توان خود را می گذاریم و هیچ کم کاری نخواهیم کرد تا در کشور روسیه بتوانیم جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کنیم.


دست و پا بسته نیستیم
وی در ادامه تاکید کرد: اما مرحله نخست انتخابی المپیک بسیار مشکل است. برنامه ریزی تمام تیم‌ها روی این مسابقات بوده تا بتوانند سهمیه را کسب کنند. تیم ایران نیز دست و پا بسته و بی تجربه نیست. تمام تلاش خود را خواهیم کرد.


نباید کوبا را دست کم گرفت؛ ممکن است شگفتی ساز شود
فیاضی درباره اینکه با توجه به شکست روسیه در لیگ ملت‌ها توقع مردم ایران از تیم ملی بالا است، گفت: فقط تیم روسیه نیست، کوبا هم تیم قابل احترامی است و به هیچ عنوان نباید این تیم را دست کم گرفت. اگر به آنها احترام نگذاریم ممکن است همین تیم شگفتی ساز شود و کار دست خودمان بدهیم. تمام تمرکز را روی بازی‌ها خواهیم گذاشت و پله پله پیش می رویم. به غیر از روسیه دو بازی دیگر با مکزیک و کوبا نیز مهم است. امیدوارم بخت با ما یار باشد و بتوانیم در این مرحله جواز حضور در المپیک را به دست آوریم.
الان زمان خستگی نیست
فیاضی که در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از مهره های تاثیر گذار تیم ملی بود، در پاسخ به این سئوال که آیا در روسیه هم آماده و سرحال خواهد بود؟ گفت: خسته نیستم و در کنار سایر بازیکنان از تمرینات لذت می‌برم. زمان خستگی نیست. اگر هم باشد فکر کردن به آن درست نیست. امیدوارم بتوانم روند لیگ ملت‌ها را در روسیه حفظ کنم و ادامه دهم.

بیشتر بخوانید:

انتخابی المپیک 2020، مهم‌ترین رقابت امسال والیبال

 

 

تگ ها


پوریا فیاضی تیم ملی والیبال ایران انتخابی المپیک والیبال انتخابی المپیک والیبال ۲۰۲۰ والیبال