فیتوریا: با اعتماد به نفس برای پیروزی گام به میدان می‌گذاریم

روی فیتوریا سرمربی النصر عربستان در مورد بازی حساس تیمش مقابل ذوب آهن اظهارنظر کرد...

روی فیتوریا سرمربی النصر عربستان در مورد بازی حساس تیمش مقابل ذوب آهن اظهارنظر کرد

تیم فوتبال النصر عربستان فردا در دیداری حساس در ورزشگاه آل مکتوم میزبان ذوب آهن ایران خواهد بود.

به گزارش مدال، روی فیتوریا، سرمربی تیم النصر عربستان در نشست خبری پیش از بازی برابر ذوب‌آهن گفت: به غیر از مایکون، بازیکن برزیلی سایر بازیکنان تیم النصر مهیای این بازی هستند. این دومین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا است و به اهمیت آن آگاه هستیم. ما با اعتماد به نفس زیادی برای پیروزی گام به میدان می‌گذاریم. باید با آگاهی کامل از سختی این بازی در نهایت آمادگی برای رسیدن به هدف‌مان باشیم.

سرمربی تیم النصر عربستان ادامه داد: النصر پس از موفقیت در هر بازی به دنبال پیروزی در بازی بعدی است. پیروزی اخیر النصر در لیگ عربستان به بازیکنان اعتماد به نفس خوبی می‌دهد. ما در بازی هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا برابر الوصل امارات شایسته شکست نبودیم. هنوز 5 بازی دیگر در این رقابت‌ها پیش‌رو داریم و می‌خواهیم برابر ذوب‌آهن به پیروزی برسیم. ما می‌توانیم در هر ورزشگاهی بازی کنیم و ورزشگاه النصر امارات را برای میزبانی از حریف ایرانی بدین‌خاطر انتخاب کردیم که به خوبی مهیای بازی‌ها است.

عبدالرزاق، بازیکن تیم النصر عربستان نیز اظهار داشت: همه می‌دانند که بازی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا سخت هستند و هیچ بازی آسانی وجود ندارد. می‌دانیم بازی فردا برای هر 2 تیم النصر و ذوب‌آهن سخت است. اعتماد به نفس تیم النصر عالی است و می‌توانیم برابر هر تیمی برنده شویم.

النصر عربستان در دومین هفته بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 19:15 دقیقه روز دوشنبه - 20 اسفند در امارات میزبان ذوب‌آهن است