فیفا خواستار تعویق دیدارهای انتخابی جام جهانی در آسیا شد

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، بیانیه‌ای درباره احتمال تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، طبق اعلام سایت فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در مقر فیفا درباره فعالیت‌های فوتبالی در قاره آسیا جلسه داشتند. برای AFC و فیفا، سلامتی و تندرستی همه افراد مرتبط با مسابقات فوتبال در بالاترین اولویت قرار دارد. به همین منظور، پیشنهاد رسمی برای تعویق مسابقات آتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ با فدراسیون‌های عضو به اشتراک گذاشته می‌شود.


فیفا و AFC در روزهای آینده پس از مشاوره با فدراسیون‌های عضو AFC، به‌روزرسانی درباره این بازی‌ها ارائه می‌کند. دیدار پلی‌آف المپیک بانوان بین کره جنوبی و چین و مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در ترکمنستان، سایر موضوعات مورد بحث این جلسه بود.


فیفا با همکاری با سازمان بهداشت جهانی، کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های عضو، به نظارت بر شرایط موجود درخصوص ویروس کرونا ادامه می‌دهد. اطلاعات درباره مسابقات بین‌المللی دیگر ممکن است توسط کنفدراسیون مربوطه یا فدراسیون‌های عضو انجام شود.

بیشتر بخوانید:

دستیاران اسکوچیچ منتظر تصمیم نهایی فیفا

تگ ها


فیفا ای اف سی مقدماتی جام جهانی فوتبال انتخابی جام جهانی جام جهانی فوتبال جام‌ جهانی تعویق انتخابی جام جهانی فوتبال جهان