فیفا در مورد پرونده شجاع تصمیم گیری می کند

فریبرز محمود زاده – رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید فیفا در مورد پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس علیه شجاع خلیل زاده رای خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کمیته تعیین وضعیت پیش از این اعلام کرده بود صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد اما کمیته استیناف نظرش چیزی غیر از این بود و علیرضا صالحی رییس این کمیته اعلام کرد کمیته تعیین وضعیت می تواند به این پرونده رسیدگی کند. 

فریبرز محمود زاده – رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ هم نظری مشابه با جمشید نورشرق – رییس کمیته تعیین وضعیت دارد و می گوید: شجاع خلیل زاده بر اساس بندهایی که در قرارداد داشت با مراجعه به سازمان لیگ قرارداد خود را فسخ کرد و حالا شکایت باشگاه پرسپولیس از سوی فیفا مورد بررسی و بر اساس مستندات داخل پرونده رای صادر خواهد شد. 

از ابتدا هم مشخص بود که این پرونده باید از سوی فیفا تعیین و تکلیف شود به این خاطر که شجاع خلیل زاده به یک تیم خارجی ملحق شده است و پرونده شکایت او در حال حاضر فرامرزی است. البته گفته می شود باشگاه قطری پیش از همکاری با شجاع خلیل زاده مستندات پرونده او را مطالعه و بعد از مشورت با وکلای خارجی با این بازیکن ایرانی قرارداد بست. بازیکنان خارجی در لیگ ستارگان قطر ابتدا با کمیته ملی المپیک قطر قرارداد امضاء و سپس راهی تیم ها می شوند.

بیشتر بخوانید:

ملاقات شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس در آسیا

 

تگ ها


فریبرز محمودزاده الریان سازمان لیگ برتر فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال