فیفا: محرومیت ستاره اتلتیکو فعلا تعلیق شد

فیفا جریمه ده هفته‌ای کیه‌ران تریپیر بازیکن اتلتیکو مادرید را که به دلیل تخطی از قوانین شرط‌بندی اعلام شده بود را به صورت موقت تعلیق کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته اتحادیه فوتبال انگلیس حکم داد که با بررسی هفت پرونده اتهامی کیه‌ران تریپیر با موضوع تخطی از قوانین شرط‌بندی به این نتیجه رسیده که او در چهار مورد از اتهامها مجرم بوده است. این پرونده‌ها از نظر زمانی مربوط به جولای ۲۰۱۹ یعنی همزمان با انتقال او به اتلتیکو مادرید از تاتنهام بود.

فیفا بعد از آن وارد ماجرا شد و اعلام کرد محرومیت اعلام شده از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس در سراسر دنیا لازم الاجرا است و در نتیجه تریپیر حتی حالا که بازیکن اتلتیکو مادرید است برای ده بازی نمی تواند این تیم را همراهی کند.

این تصمیم فیفا با اعتراض شدید اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه مواجه شد. اتلتیکو می گوید این تصمیم ناعادلانه است و ضربه مهمی به تلاشهایش در لالیگا و لیگ قهرمانان خواهد زد.

اما فیفا حالا بار دیگر در پرونده کیه‌ران تریپیر دخالت کرده اما تصمیم جدیدش تا اندازه ای به نفع اتلتیکو بود. فیفا اعلام کرد محرومیت ۱۰ جلسه‌ای تریپیر را تا اطلاع ثانوی و به صورت موقت تعلیق کرده تا اطلاعات بیشتری از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس دریافت کند.

البته این حکم جدید فیفا شامل بازی فردای اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز نخواهد شد و تریپیر در این بازی حساس که اتلتیکو امیدوار است بتواند صدر جدول را از رئال پس بگیرد حضور نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

زیدان: اتلتیکو تنها رقیب مان برای قهرمانی نیست

رکورد سوارز در اتلتیکو؛ برابر با فالکائو

 

 

تگ ها


اتلتیکو مادرید کرین تریپیر فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال