فیفا ۲۰ منتشر شد؛ بهترین فیفا تا امروز؟

روز گذشته جدیدترین نسخه از بازی فیفا با عنوان فیفا ۲۰ در سرتاسر جهان منتشر شد....

روز گذشته جدیدترین نسخه از بازی فیفا با عنوان فیفا ۲۰ در سرتاسر جهان منتشر شد.

به گزارش مدال، جدیدترین نسخه بازی فیفا ۲۰ روز گذشته از سوی کمپانی EA Sport در سرتاسر جهان منتشر شد. کمپانی الکترونیک آرتز هر ساله با تغییرات و به روزرسانی‌های مختلف، نسخه جدیدی از شبیه‌ساز فوتبال خود را به بازار عرضه می‌کند و این بار هم  با اضافه کردن بخش محبوب فوتبال خیابانی با نام Volta می‌خواهد بازار را به تسخیر خود در بیاورد.
کمتر از ۴۸ ساعت از انتشار فیفا گذشته اما تا همین لحظه انتقادات زیادی از بخش Career Mode آن شده و کمپینی برای اصلاح آن ایجاد شده است. گرافیک بهتر شده و می‌توانید از چهره‌های شبیه‌سازی شده لذت ببرید. فیزیک توپ و بازیکنان بهبود بخشیده شده و در زدن ضربات ایستگاهی از مکانیزم جدیدی استفاده شده است. منوهای بازی دچار تغییرات شده و این بار ستاره‌ای که روی جلد بازی قرار گرفته ادن هازاد است، هرچند برای نسخه قهرمانان بازی از تصویر فن‌دایک روی جلد استفاده شده است. کمپانی سازنده فیفا برای تبلیغات و فروش بیشتر بازی، نسخه‌های ویژه‌ای از بازی را برای ستارگان دنیای فوتبال ارسال کرده که این حرکت مورد استقبال قرار گرفته است.
فیفا که همیشه در زمینه حق استفاده از نام بازیکنان و تیم‌ها از رقیب خود PES جلو بود امسال قافیه را به رقیب خود باخته و نمی‌تواند از نام یوونتوس استفاده کند زیرا کمپانی Konami به طور انحصاری حق استفاده از نام یووه را خریده و به این ترتیب بیانکونری با نام Piemonte calico  در فیفا ۲۰ حضور دارد.
جدیدترین نسخه فیفا روز ۲۴ سپتامبر برای کسانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند و ۲۷ سپتامبر برای دیگر علاقه‌مندان منتشر شده است.

بیشتر ببینید:

تبلیغ جذاب و رسمی فیفا 20 با حضور ستاره‌ها /ویدیو

 

تگ ها


فیفا ۲۰ بازی‌های کامپیوتری ادن هازارد فن‌دایک فوتبال