فیفا موافقت خود را درارتباط با جدول زمانبندی اعلام کرد

سخنگوی فدراسیون می گوید فیفا موافقت خود را در اجرای جدول زمانبندی طبق نقشه راه اعلام‌ شده اعلام کرد‌ه است....

به گزارش مدال و به نقل از سایت‌ رسمی فدراسیون فوتبال، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مراحل مربوط به زمان‌بندی اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در یک ماه گذشته کمیته حقوقی و تدوین مقررات‌ بیش از ۱۰۰ ساعت جلسه با حضور دببرکل محترم فدراسیون در این باره برگزار کرد و کلیه مباحث مختلف پیرامون موضوعات مصوب جلسه ۱۸ فروروین هیات رییسه با مشارکت فعال اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مورد بررسی دقیق و تحلیل قرار گرفت.

وی ادامه داد: فیفا در مورخ ۴ اردیبهشت به صورت رسمی موافقت خود را درباره اجرای جدول زمانبندی طبق نقشه راه اعلام‌ شده اعلام کرد‌. خوشبختانه همانطور که پیش تر اشاره شد در این مسیر کلیه اعضای محترم مجمع در فرآیند قانونی اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته اند و این روند در آینده تداوم خواهد داشت تا در مسیر پیش رو با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، مراحل اصلاح اساسنامه به بهترین شکل انجام شود. علاوه بر این جلسه بعدی هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم با محوریت بررسی اساسنامه پیشنهادی، برگزاری مجمع مربوط به اصلاح اساسنامه و قوانین انتخاباتی و مجمع انتخاباتی در هفته آینده برگزار خواهد شد.


علوی درباره موضوعات مربوط به تیم ملی و برنامه های پیش رو در این باره گفت: دراگان اسکوچیچ در تماس مستمر و هماهنگی کامل با دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال برنامه های مربوطه را پیش می برد. کادر فنی تیم ملی هم با حضور وحید هاشمیان و کریم باقری و دو دستیار دیگر فعالیت خواهند کرد. ذکر این نکته ضروری است که درباره موارد دیگر بعضا مطرح شده پیرامون تیم ملی هم اتفاق جدیدی رخ نداده و مطابق روند قبلی مباحث از طریق دبیرکل فدراسیون پیگیری می گردد.

بیشتر بخوانید:
داوری که شانس قهرمانی را از استقلال گرفت! 
خورشیدی: قلعه‌نویی من را ببخشد، اشتباه کردم
سراج: با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم

تگ ها


امیر مهدی علوی فیفا فدراسیون فوتبال فوتبال ایران اساسنامه فدراسیون فوتبال