فیفا پرسپولیس را تهدید نکرده است

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس شایعه تهدید فیفا برای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا اشرف در مصاحبه با برنامه شب‌های فوتبالی در خصوص اینکه گفته می‌شود فیفا نامه تهدیدآمیزی به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده و عنوان نموده این تیم تا روز جمعه مهلت دارد تا مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند، گفت: این موضوع واقعیت ندارد و چنین نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده است. امروز هم از بخش بین‌الملل باشگاه سوال پرسیدم که به من گفتند چنین نامه‌ای برای ما نیامده.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در چنین فضایی که موضوع پرونده آقای برانکو وجود دارد، مسؤولان باشگاه به صورت مستمر پاسخگو بودند و اعلام کردیم که باید با آقای برانکو برخورد بهتری صورت می‌گرفت.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: در گذشته فرصت بهتر و بیشتری برای مذاکره و مصالحه با برانکو وجود داشت و بهتر بود کار به اینجا نمی‌کشید تا نگرانی برای هواداران، کادر فنی و بازیکنان برای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی به وجود نمی‌آمد.

او یادآور شد: الان هیچ خطر محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس را تهدید نمی‌کند و هیچ مشکلی وجود ندارد ولی در فضای به وجود آمده، خیلی‌ها نیز اسیر بازی رسانه‌ای شدند و برخی دوستان مسائلی را برای خود طراحی می‌کنند.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: بخاطر اینکه هواداران ما نگران هستند، خیلی از اوقات این شایعات را باور می‌کنند ولی واقعیت این است که هیچ نامه‌ای برای باشگاه پرسپولیس در این خصوص نیامده است.

تگ ها


فیفا پرسپولیس تهران