فیلم بزن بزن وحشیانه مارادونا با بازیکنان حریف در کوپا دل ری+ ویدیو

آنچه در فیلم می‌بینید، ذات وجودی مارادوناست، مردی اهل دعوا و یاغیگری و انقلاب کردن، او را با مسی و رونالدو مقایسه نکنید!...

محمد سررشته داری 

به گزارش مدال، تفاوت مارادونا با مسی و رونالدو و دیگر ستاره های اقتصادی امروز را می توانید مثل آب زلال ببینید. 
دیگو همین بود یک مرد مهار نشدنی، رام نشدنی . مارادونا یا در زمین فوتبال در حال سرکشی بود یا در زمین سیاست و اجتماع در حال سیگار برگ کشیدن با فیدل کاسترو علیه آمریکا و استکبار جهانی. برای او آموزه های اقتصادی امروز زیاد معنی نداشتند، اینطور نبود که به مارادونا بتوانی بگویی برو سر تمرین مصاحبه نکن برگرد خانه و تمرین کن. 
اینطور نبود که بگویی دیگو بازیکن فلان باشگاه است چون مارادونا تابع هیچ باشگاهی نمی شد و در نهایت هم به همین دلیل به ناپل ایتالیا رفت تا خودش رئیس باشگاه باشد و همه تصمیم ها را بگیرد و البته با ناپل هم شاخ خیلی از غول های آن دوران را در میان باشگاه های بزرگ شکست. 

یاغی را مافیای سیسیل زمین گیر کرد 
دیگو آرماندو مارادونا فوتبالیست نبود، یک یاغی به تمام معنی بود او دست آخر هم در سال 1994 توسط مافیا معتادش کردند تا تحت کنترل درآید، تا او را در جام جهانی جلوی همه دوربین های دنیا با دست بند ببرند. 
بله راه حل مهار دیگو «افیون» بود وگرنه او تحت کنترل در نمی آمد. یا داشت با دست به بریتانیا گل می زد و می گفت «خوب کردم» یا داشت همه اروپا و آمریکا را دریبل می زد. یا در حال تظاهرات بود. 
جدا فقط مافیای سیسیل بود که در نهایت باد غبغب مارادونا را خواباند. او را با مسی و رونالدو قیاس نکنید، یک رام نشدنی دوست داشتنی بود . او هرگز بره نبود. راز محبوبیتش در همه دنیا هم همین بود. مقایسه اش با ستاره های اقتصادی امروز که آهسته می روند و آهسته می آیند کار غلطی است. 

همین نکات بود که فرقه ای به وجود آمد که مارادونا را در حد پرستش دوست داشتند!

بیشتر بخوانید:

مارادونا باز هم گرد و خاک به راه انداخت!

 

تگ ها


دیه گو مارادونا لیونل مسی کریستیانو رونالدو یادداشت اختصاصی ویدیو ویدئو محمد سررشته‌داری فوتبال