فیل فودن و توضیح درباره تغییر ظاهر عجیب

فیل فودن، ستاره تیم ملی انگلیس، دلیل تغییر رنگ موهای خود را فاش کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فیل فودن، ستاره ملی پوش منچسترسیتی، در آستانه رقابت‌های یورو تغییر جالبی در ظاهر خود ایجاد کرده است؛ مدل موی جدید ستاره منچسترسیتی یادآور موهای پل گاسکوئین در یورو ۹۶ است؛ زمانی که این هافبک در ترکیب تیم ملی انگلیس به میدان می رفت و با سه شیرها به مرحله نیمه نهایی این مسابقات نیز راه یافت.

فیل فودن که چهار سال بعد از رقابت های یورو ۹۶ به دنیا آمد، مقایسه بین خود و پل گاسکوئین را خیلی درست تلقی نمی کند؛ هرچند که او امیدوار است مدل موی جدیدش برای موفقیت تیم ملی انگلیس در رقابت‌های یورو خوش یمن باشد.

فودن در مصاحبه ای پیرامون مدل موی جدید خود گفت: "اول از همه باید بگویم که من طی چند سال یک مدل موی ثابت داشتم بنابراین فکر کردم که ظاهر جدیدی را امتحان کنم. اما امروز صبح که بیدار شدم دیدم که با پل گاسکوئین و امینم خیلی مقایسه شده ام. بله این فقط یک اقدام شخصی بود اما مردم آن را به چیز دیگری تبدیل کرده‌اند. با این وجود آنها این کار من را دوست داشتند و این برایم تعجب آور است.

من یادم می‌آید که هایلایت بازی‌های پل گاسکوئین را تماشا می کردم. او یک بازیکن باورنکردنی بود. من نمی دانم که او برای این کشور چه کاری انجام داده و اگر سعی کنم حضور گاسکوئین در زمین را یادآور شوم خیلی هم بد نخواهد بود. من اصلا از این مقایسه ها بدم نمی آید. او بازیکن بسیار بزرگی بود."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ فیل فودن منچستر سیتی