فینالیست‌های بخش دختران و پسران مشخص شدند

نفرات راه یافته به دیدارهای فینال تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال در دو بخش دختران و پسران مشخص شدند....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از میزان، در ادامه برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس که در زمین‌های مجموعه شهید باکری با حمایت شرکت تیپاکس و با شعار شتاب، سرعت و دقت برگزار می‌شود، مشکات الزهرا صفی از ایران و پولات از ترکیه با برتری مقابل حریفان خود به فینال راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات و در بخش دختران، رومینا زینالی با نتیجه (۲-۶ و ۴-۶) مغلوب پولات از ترکیه شد و مشکات الزهرا صفی با نتیجه (۲-۶ و۱-۶) مقابل ماندگار فرزامی به پیروزی رسید.

در بخش دختران تنیسور‌هایی از کشور‌های ایران، ترکیه و بلژیک حضور داشتند که فینال این رقابت‌ها فردا بین مشکات الزهرا صفی از ایران و پولات از ترکیه برگزار می‌شود.

‎ پس از معرفی چهره‌های راه یافته به دیدارهای فینال بخش دختران، دیدارهای نیمه‌نهایی این رقابت‌ها در بخش پسران نیز برگزار شد که ‎در نخستین دیدار این مرحله، کیان کاظمی با نتایج (۱-۶ و ۶-۷) مقابل کسری رحمانی به برتری رسید و به عنوان اولین فینالیست معرفی شد. در دومین مسابقه نیز علی یزدانی با نتیجه (۳-۶) مقابل امیر علی قوام به پیروزی دست یافت.

‎‎در بخش پسران تنیسور‌هایی از کشور‌های ایران، ترکیه، چک و لبنان حضور داشتند که کسری رحمانی و کیان کاظمی فردا برای کسب عنوان قهرمانی با هم دیدار می‌کنند.

این دوره از رقابت‌ها با حمایت شرکت تیپاکس و با شعار  شتاب، سرعت و دقت از اول تا ۸ خرداد ماه در مجموعه شهید باکری و در ۲ بخش انفرادی و دو نفره برگزار می‌شود.

سرداوری مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال بر عهده امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان است.

تگ ها


تنیس