فینالیست‌های رده‌های سنی تنیس مشخص شدند

تنیسورها در فینال مسابقات رده‌های سنی کشور با هم دیدار می‌کنند. ...

به گزارش "ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، پرونده قهرمانان رده‌های سنی ۱۰ ، ۱۲ ،۱۴ و ۱۸ سال دختران و پسران مسابقات رده‌های سنی کشور فردا بسته می‌شود. 

در رده سنی زیر ۱۰ سال دختران، رومینا رافعی و‌ کیمیا کمالیان به فینال رسیدند و در رده سنی زیر ۱۲ سال، صبا خیرمنش و هانا شعبان‌پور، در رده سنی ۱۴ سال، نیلی عطفی و کیمیا ثاقب تهرانی، در رده سنی زیر ۱۸ سال، فاطمه سادات زنجانی و جیران رشیدی موفق شدند با پیروزی مقابل حریفان خود به فینال راه یافتند. 

در بخش پسران و در رده سنی زیر ۱۰ سال، رامتین رافعی و امیر کسری رنجبر، در رده سنی زیر ۱۲ سال، سروش معدنیان  و کیارش صادقی، در رده سنی زیر ۱۴ سال، مانی کاردان و رادین فهیمی و در رده سنی زیر ۱۸ سال، سامیار الیاسی‌ و سام پازوکی راهی فینال شدند. 

در ادامه تنیسورها در بخش انفرادی زیر ۱۶ دختران و پسران برای حضور در نیمه نهایی با هم دیدار کردند و در پایان ایلیا جعفر، امیر حسین نبی لو، نیک یوسفیان و ‌‌مانی کاردان و ‌در بخش دختران ، مهرانا سلیمانی پور، کیمیا ثاقب تهرانی ، آنیتا مهره کش و ایلیا جعفر به نیمه نهایی رسیدند. 

در نهمین روز این مسابقات تنیسورها در فینال و‌ مرحله نیمه نهایی با هم مسابقه می‌دهند. 

این مسابقات از ۳ تا ۱۱ تیرماه در زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و در پایان با انجام دیدارهای فینال تکلیف تنیسورهای قهرمان مشخص می‌شود. 

یادآور می‌شود: سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان است.

تگ ها


تنیس