فینال آسیا، عامل توقف پرسپولیس در لیگ برتر؟

اعضای تیم پرسپولیس به هیچ عنوان نمی‌خواهند که پس از باخت در فینال آسیا، یک شکست دیگر را هم تجربه کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس برای دومین بار در سه سال اخیر بازی فینال آسیا را واگذار کرد و این اتفاق در حالی رخ داد که برخلاف لیگ قهرمانان اروپا، بازی های لیگ برتر ایران پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا جریان دارد و بنابراین تیم بازنده باید روی مسائل روحی - روانی کار کند تا این نتیجه به عامل افتش تبدیل نشود.

دو سال پیش و پس از شکست مقابل کاشیما انتلرز، برانکو ایوانکوویچ به خوبی توانست اوضاع را مدیریت کند و پرسپولیس را به موفقیت برساند. آن ها پس از شکست در بازی رفت، به مصاف ذوب آهن رفتند و این تیم را شکست دادند اما بعد از بازی برگشت و از دست رفتن جام قهرمانی با مشکلاتی مواجه شدند.

شاگردان برانکو در دو هفته متوالی برابر سپاهان و تراکتور متوقف شدند اما ماشین سازی را در تبریز و پارس جنوبی را در پایتخت شکست دادند تا قهرمان نیم فصل اول شوند.

حالا پس از فینال ۲۰۲۰ پرسپولیس دوباره کار دشواری را پیش رو خواهد داشت آن ها ابتدا دو بازی معوقه با نساجی و ذوب آهن را برگزار می‌کنند و سپس دیدارهای سرنوشت ساز استقلال و سپاهان را خواهند داشت.

دو سال پیش پرسپولیسی ها در نقل و انتقالات زمستانی مهدی ترابی، مهدی شیری، سروش رفیعی و مهدی شریفی را به خدمت گرفتند و قدرت بیشتر به استقبال رقبا رفتند اما بعید است که امسال چنین خریدهای بزرگی انجام شوند. با این حال احسان پهلوان و وحید امیری که در هفته های اخیر استراحت کرده و از میدان دور بوده‌اند، آماده این هستند که به تیم یحیی گل‌محمدی کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

بنیادی‌فر بعد از یک سال برای پرسپولیس سوت می‌زند

رضایی: VAR داشتیم پرسپولیس آن خطاها را نمی کرد

 

 

تگ ها


تمرینات پرسپولیس پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال