فینال لیگ قهرمانان همچنان به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود

کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیمی در مورد تک بازی شدن فینال لیگ قهرمانان آسیا نگرفته و این دیدار همچنان رفت و برگشت خواهد بود ......

کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیمی در مورد تک بازی شدن فینال لیگ قهرمانان آسیا نگرفته و این دیدار همچنان رفت و برگشت خواهد بود.

به گزارش مدال، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: با وجود شایعات مطرح شده، باید بگویم؛ در جریان اجلاس اخیر لیگ قهرمانان آسیا که در مالزی برگزار شد، صحبتی درباره برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در قالب یک بازی به میان نیامد و طبق برنامه و روش اعلام شده، فینال بازی‌ها در قالب دو بازی رفت و برگشت صورت می‌گیرد.

پندار خمارلو که برای شرکت در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و کارگاه های آموزشی لیگ قهرمانان آسیا راهی کوالالامپور شده بود در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره انتشار اخبار مربوط به تک بازی شدن فینال بازی ها که در رسانه های بین المللی به آن پرداخته شده بود، اظهار داشت: این مساله نمی تواند حداقل برای این دوره از بازی ها یعنی لیگ قهرمانان آسیا 2019 روی دهد، چون شرایط مسابقات در جریان این سفر برای تیم ها تشریح شد و برای برگزاری فینال بازی ها تا این لحظه، تغییری در این شرایط اعلام نکردند.

وی ادامه داد، با توجه به آن چه در جریان این همایش مطرح شد، فینال بازی ها در این دوره نیز به شکل دو بازی خواهد بود. البته طبق عرفی که وجود دارد، امسال نماینده شرق آسیا میزبان بازی پایانی است.

تگ ها


فوتبال